Основні правила відкриття угоди


1. Визначаємо з допомогою технічного аналізу ймовірний напрямок руху ціни, потім виставляємо рівні підтримки і опору.

2. Якщо домінуючий тренд висхідний – шукаємо можливості для покупки, якщо спадний – чекаємо можливості для продажу.

Якщо флет – працюємо на відскік всередину каналу в обох напрямках.

3. Визначаємо рівень, пробиття якого означатиме скасування нашого припущення про напрямок руху ціни. Наприклад, якщо передбачалося, що ціна буде зростати, то пробиття цієї підтримки буде означати як мінімум про перехід пари під флет, а то і зовсім розворот на низхідний тренд. Це буде рівень Стоп Лосс (СЛ).

4. Далі оцінюємо потенційний хід пари в потрібному напрямку і визначаємо рівень Тейк Профіту (ТП). Точка входу розташовується на відрізку СЛ-ТП на відстані 2/3 – ? відрізку від ТП . Як бути якщо ціна вже пройшла цю точку і співвідношення СТОП ЛОСС (СЛ)/ ТЕЙК ПРОФІТ(ТП) більше 1/2? Просто чекати відповідних умов. Не метушитися і не переживати з приводу втраченої можливості. Їх на вашому століття ще буде сила-силенна.

5. З допомогою фундаментальних даних визначаємо час виходу важливих новин. У цей час краще не торгувати, оскільки можливі «проколи» тінями свічок рівнів, на яких встановлені СЛ. Або застосовувати спеціальні тактики для роботи на новинах, але це вже інша історія.

Як визначити рівень СЛ?

СЛ не повинен спрацювати випадково! Неприпустимо виставляти СЛ на рівні, що ціна може досягти в рамках пануючої тенденції. З цієї ж причини небажано мати відкриту позицію при виході важливих новин, оскільки у цей час є велика ймовірність помилкових пробита.

Як визначити обсяг позиції?

Основне правило – потенційний ризик по одній угоді не повинен перевищувати 2% депозиту. Втрати за день не повинні перевищувати 5% депозиту. Наприклад, якщо депозит 100$, а рівень СЛ визначений у 20 пунктах від точки входу, то обсяг угоди не може бути вище 0,025 лота для пари EUR/USD