П. Бернстайн - Фундаментальні ідеї фінансового світу


У цій книзі дано чудово повний і точний аналіз процесу розвитку основних ідей сучасної фінансової теорії та їх використання в практиці світу інвестицій.

В основу огляду лягли праці таких авторів як Гаррі Марковіц, Юджин Файм, Фішер Блек, Роберт Мертон, Майрон Шоулз, Франко Модільяні, Мертон Міллер і інших. Незважаючи на те, що багато з розглянутих теорій з'явилися ще в сімдесяті роки минулого століття, їх актуальність не підлягає сумніву, а вплив на розвиток фінансового світу очевидно навіть для нефахівців.

Книга буде корисна всім, хто так чи інакше пов'язаний з фінансовими інвестиціями в будь-якому їх вигляді. Вона істотно полегшить роботу сучасного інвестора – як мінімум тим, що дасть розуміння основних економічних процесів, що відбуваються на будь-якому рівні. За допомогою цієї книги легко розробити оптимальну фінансову стратегію, відповідну до кожної конкретної ситуації або зберегти свої вкладення і забезпечити прибуток у період кризи. Завдяки простому і доступному стилю написання фундаментальні фінансові теорії та положення легко засвоюються не тільки професіоналами, але і тими, хто робить перші кроки у світі інвестицій.