Правила торгівлі на форекс


В якому напрямку рухається ринок? Як далеко вгору або вниз він піде? І коли він повернеться? Це основні питання технічного аналізу. За графіками та діаграмами і математичними формулами, що використовуються для аналізу ринкових трендів, є деякі базові концепції, які застосовуються в більшості теорій сьогоднішніми технічними аналітиками.свій тридцятирічний досвід в цій області, щоб розробити десять основних законів технічної торгівлі: правила, які представлені, щоб допомогти пояснити загальну ідею технічної торгівлі для початківців і раціоналізувати методику торгівлі для більш досвідчених практиків. Ці інструкції описують ключові інструменти технічного аналізу і те, як їх використовувати, щоб визначити можливості для купівлі або продажу.

До роботи в компанії Джон був протягом 7 років технічним аналітиком на CNBCTV на популярному шоу "Tech Talk" і є автором трьох бестселерів по цій темі – Технічний аналіз фінансових ринків, Технічний аналіз міжнародного ринку і Візуальний інвестор.
Його остання книга демонструє сутність візуальних елементів технічного аналізу. Основи його підходу до технічного аналізу ілюструють, що більш важливо визначити, куди збирається рухатися ринок, ніж зрозуміти причину цього. Отже, десять найважливіших правил технічної торгівлі:

1. Сформуйте карту трендів Вивчайте довгострокові графіки. Починайте графічний аналіз з місячних і тижневих графіків охоплюють кілька років. Більший масштаб карти ринку" забезпечує більший огляд та краще сприйняття довгострокових перспектив на ринку. Після того як довгостроковий графік складений, звіряйтеся з денними і внутрішньоденними графіками. Погляд тільки на короткостроковий ринок часто може бытьобманчивым. Навіть якщо ви торгуєте тільки на короткостроковому ринку, ви будете робити це краще при торгівлі в напрямку середньострокових або довгострокових трендів.

2. Визначте тренд і слідуйте за ним. Визначте тренд і слідуйте за ним. Ринкові тренди йдуть в декількох форматах – довгострокові, середньострокові і короткострокові. По-перше, визначитеся, на якому ви збираєтеся торгувати, і використовуйте відповідний графік. Переконайтеся, що торгуєте в напрямку тренда. Купуйте з глибини, якщо тренд висхідний. Продавайте з піку, якщо спадний тренд. Якщо ви торгуєте по середньострокового тренду, використовуйте денні і тижневі графіки. Якщо ви торгуєте протягом дня, то використовуйте денні і внутрішньоденні графіки. Але в будь-якому випадку, визначте за більш великомасштабного графіком тренд і потім, використовуйте більш короткостроковий для вибору часу.

3. Знайдіть його максимум і мінімум. Знайдіть рівні підтримки і опору. Найкраще місце для купівлі біля рівнів підтримки. Цією підтримкою зазвичай є попередній мінімум. Найкраще місце для продажу близько рівнів опору. Опором зазвичай є попередній пік. Після того як рівень опору був зламаний, він зазвичай забезпечує підтримку для подальшого руху. Іншими словами старий максимум стає новим мінімумом. Точно так само, коли порушений рівень підтримки, він звичайно буде опорою для продажу подальшого руху – старий мінімум може стати новим максимумом.

4. Визначте як далеко до розвороту. Вимірюйте процентну величину повернень. Ринкові корекції вгору або вниз зазвичай повертають значну частину попереднього тренду. Ви можете виміряти корекції існуючого тренду у відсотках. Пятидесятипроцентный повернення попереднього тренду є найбільш поширеним. Мінімальним поверненням зазвичай є одна третина від попереднього тренду. Максимальний повернення зазвичай – дві третини. Повернення Фібоначчі в 38% і 62%, також заслуговують на увагу. Під час відкату при підвищувальному тренді, отже, початкові точки покупок знаходяться в 33-38 процентної зоні повернення.

5. Накресліть лінію Накресліть трендові лінії. Трендові лінії є одним з найбільш простих і найбільш ефективних графічних інструментів. Все що вам потрібно це пряма грань і дві точки на графіку. Лінії висхідного тренда проводяться через два наступних мінімуму. Лінії спадного тренда проводяться через два наступних максимуму. Ціни часто повертаються до трендовим лініях, перш ніж продовжити свій тренд. Пошкодження трендових ліній зазвичай є сигналом про зміну тренда. Надійна трендова лінія повинна бути зачеплена як мінімум три рази. Чим довше трендова лінія і чим більше число раз вона протестована, тим вона стає надійніше.

6. Слідуйте за середніми Слідуйте за ковзаючими середніми. Ковзні середні дають об'єктивні сигнали до купівлі та продажу. Вони повідомляють вам, якщо існуючий тренд триває, і допомагають підтвердити зміну тренда. Однак, ковзні середні не повідомлять вам заздалегідь про те, що насувається зміна тренда. Комбінація з двох ковзних середніх є найбільш популярним способом отримання торгових сигналів. Деякі з популярних поєднань ковзних середніх для ф'ючерсів – 4 - та 9-денні, 9 - і 18-денні, 5 - і 20-денні. Сигнали подаються, коли коротка середня лінія перетинає довгу. Перетин ціною 40-денний ковзної середньої вгору або вниз також є хорошим торговим сигналом. Так як ковзні середні лінії є індикаторами наступними за трендом, вони краще всього працюють на трендових ринках.

7. Визначайте розвороти Відстежуйте осцилятори. Осцилятори допомагають визначити перекуплені і перепродані ринки. У той час як ковзні середні підтверджують зміну ринкового тренда, осцилятори часто допомагають застерегти нас заздалегідь, що ринок росте або падає дуже швидко і скоро розгорнеться. Два з найбільш популярних осцилятора це Індекс відносної сили (RSI) і Стохастики (Stochastics). Вони обоє працюють на шкалі від 0 до 100. Для RSI показання вище 70 є перекупленістю, а нижче 30 перепроданості. Значення перекупленності і перепроданності для Stochastics відповідно 80 і 20. Більшість трейдерів використовують 14-днів або тижнів для stochastics й або 9 або 14 днів або тижнів для RSI. Розбіжності осцилятора часто попереджають про розворотах ринку. Ці інструменти працюють найкраще в торговому діапазоні ринку. Тижневі сигнали можуть бути використані як фільтри для денних сигналів. Денні сигнали можуть бути використані як фільтри для внутрішньоденних графіків.

8. Вивчайте попереджувальні сигнали Торгуйте з MACD. Сходження розбіжність ковзних середніх (MACD) індикатор (розроблений Герральдом Аппелем) поєднує систему пересічних ковзних середніх з елементами перекупленності/перепроданості осциляторів. Сигнал покупки виникає, коли швидка лінія перетинає вгору повільну і обидві лінії нижче нуля. Сигнал продажу виникає, коли швидка лінія перетинає повільну вниз над лінією нуля. Тижневі сигнали більш значущі, ніж денні. Гістограма MACD показує різницю між двома лініями і подає навіть більш ранні попередження про зміни тренда. Це називається "гістограма" тому що вертикальні відрізки використовуються щоб показати різницю між двома лініями на графіку.

9. Є тренд чи ні Використовуйте ADX. Лінія індексу середнього спрямованого руху (ADX) допомагає визначити, чи перебуває ринок у тренді чи ні. Він вимірює ступінь тренда або напрямку ринку. Зростаюча лінія ADX передбачає наявність сильного тренда. Падаюча лінія ADX передбачає відсутність тренду. Зростаюча лінія ADX допомагає ковзним середнім; падаюча ADX допомагає осциляторам. Відобразивши напрямок лінії ADX, трейдер може вибрати стиль торгівлі і підібрати індикатори найбільш підходящі в поточних ринкових умовах.

10. Вивчайте підтверджують сигнали Увімкніть обсяг і відкритий інтерес. Обсяг і відкритий інтерес є важливими підтверджують індикаторами на ринку ф'ючерсів. Обсяг передує ціною. Важливо переконатися, що більший обсяг має місце в напрямку переважаючого тренда. Під час висхідного тренда, більший обсяг повинен бути в дні підйомів. Зростаючий відкритий інтерес підтверджує надходження нових грошей для підтримки переважної тренда. Зниження відкритий інтерес часто попереджає про швидке завершення тренда. Суттєвий висхідний тренд повинен бути підтриманий зростаючим обсягом і зростаючим відкритим інтересом.

Технічний аналіз-це майстерність, яке вдосконалюється з досвідом і вивченням. Завжди будь студентом і продовжуй навчання.

Визначення: Леонардо Фібоначчі був математиком у тринадцятому столітті, який вивів точну і майже постійний зв'язок між індійсько-арабськими числами в послідовності (1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144 і до безкінечності). Сума двох попередніх чисел в послідовності дорівнює наступного більшій кількості. Після перших чотирьох, ставлення будь-якого числа в послідовності до наступного більшому числу прагне до 0.618. Це ставлення було відомо стародавнім грецьким і єгипетським математикам як "Золотий перетин", яке застосовувалося в мистецтві і архітектурі.

Стохастики – осцилятор, популяризированный Джорджем Лейн в статті по даній темі в 1984р. Він заснований на спостереження, що при зростанні ціни, ціни закриття мають тенденцію бути ближче до верхнього краю цінового діапазону; навпаки, при низхідних тренди, ціни закриття мають тенденцію бути ближче до нижнього краю цінового діапазону. Стохастики має дещо ширші межі перекупленності і перепроданності, ніж RSI і, отже, більш рухливий індикатор. Таким чином "стохастик" оцінює стан поточної ціни по відношенню до її діапазону за встановлений період часу (зазвичай 14 днів).