Переваги торгівлі на ринку Форекс


В даний час ринок Форекс вважається динамічним і найбільшим серед всіх фінансових ринків. Це обумовлюється тим, що Форекс володіє рядом істотних переваг, серед яких можна виділити наступні:


1. Цілодобова торгівля. Немає необхідності чекати того, щоб відкрилася торгівля на біржі, тому як торгівля триває кожен день, таким чином, валютний ринок доступний завжди. Можна поєднати торгівлю з навчанням або роботою і робити це в будь-який зручний час.

2. Відсутність комісій. Це вважається одне з найбільш помітних переваг ринку. Брокери не отримують з торговців комісій за надання різних послуг, тому як вони отримують прибуток завдяки бід-аск спреду.

3. Відсутність посередників. Здійснюючи торгівлю на ринку, трейдер співпрацює з форекс без посередників.

4. Відсутність обмежень у торгівлі. Одним з приємних переваг Форекс – розміри контрактів. Трейдер може самостійно визначати, яким валютним фондом йому торгувати. Таким чином, здійснювати торгівлю на ринку можна навіть з дрібними рахунками.

5. Ніхто не зможе монополізувати цей ринок. Цей ринок занадто величезний, тому ніхто з учасників не може вплинути на вартість.

6. Найменший поріг щоб проникнути на ринок. Багато хто вважає, що у трейдера, щоб потрапити на ринок повинен бути великий капітал. На форекс пропонують як міні -, так і мікро рахунки, чого не можна відзначити в інших ринках. Не маючи відразу великою сумою грошей, можна взяти кредит у банку. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті citibank(точка)ru. Таким чином, слід зазначити, що торгівля на валютному ринку стає доступною для звичайного трейдера, який не володіє величезним стартовим капіталом.

7. Висока ліквідність. Форекс – найбільш ліквідна трейдинг майданчик. В різний час можна закрити, так і відкрити торговельну позицію. Завжди знайдеться інша людина, котра стане в угоді протилежною стороною. В даний час можна здійснювати торгівлю, не перебуваючи перед монітором комп'ютера. Можна задати параметри онлайн - платформі, щоб була закрита торгова позиція, в ситуації, коли вона досягне відповідного рівня.

Всі представлені переваги роблять ринок форекс привабливим для брокерів і дилерів, страхових компаній та транснаціональних корпорацій комерційних та інвестиційних банків.