SmartPattern від ActivTrades новий крок в трейдингу


Як впливає на роботу трейдера вибір брокера? Про це можна розповідати досить довго. Можна сказати одне – неправильний вибір може сильно ускладнить можливість не лише отримати прибуток, але навіть просто отримати назад вкладені гроші.

Адже в умовах нерегульованого ринку на просторах СНД розплодилося дуже багато найрізноманітніших «кухонь».

А ось правильний вибір може не тільки полегшити життя, але і дати в руки трейдера унікальні інструменти, здатні досягти чудової прибутковості навіть початківцям. А в руки професіонала вручити приголомшливі можливості.

Про одному з таких брокерів, британської компанії ActivTrades, написав у своїй статті журнал «Біржовий Лідер». У чому ж переваги роботи з цим брокером? І які інноваційні інструменти для роботи він може запропонувати своїм клієнтам? І за рахунок чого цей брокер визнаний самим швидкозростаючим Форекс-брокером Британії?

Потрібно почати з того. що при такій роботі всі кошти клієнта і транзакції знаходяться під надійним захистом. Брокер працює за ліцензією одного з найавторитетніших світових регуляторів – Управління з Фінансового Регулювання (FCA). Правила, встановлені цією організацією для своїх клієнтів, роблять всі операції на ринку не тільки надійними, але і абсолютно прозорими. А спокій за збереження коштів і безпека перекладів – важлива частина роботи.

Більше того, компанія ввела унікальну, не має аналогів програму по страхуванню депозитів своїх клієнтів. Тепер кожен депозит може бути застрахований на суму до 500 000 фунтів стерлінгів.

Але це, зрозуміло, не найголовніше. Компанія докладає всі зусилля для створення найбільш комфортних торгівельних умов для своїх клієнтів. це і найменші спреди, і відсутність комісій. Але найголовніше – високі швидкості обробки ордерів по найкращим на даний момент на ринку цінами. Досягається це також впровадженням розробленої компанією програми. Висока швидкість обробки не тільки підвищує продуктивність, але і забезпечує зниження ризику, роблячи торгівлю більш зрозумілою і доступною.

Так як трейдеру необхідно не столок швидко виконати наказ, але і швидко обробити отримані дані. Компанія розробляє програми, що допомагають в автоматичному режимі обробляти величезну кількість вступників даних. Ці інструменти і технології дозволяють більш вільно орієнтуватися в надходить масі сигналів технічного та фундаментального аналізу. І робити більш точні і обґрунтовані прогнози не тільки по валютних парах, але і акцій. Ф'ючерсах. Сировинним товарам та іншим торговим інструментам. І, звичайно ж, підвищувати при цьому прибутковість операцій.

Які ж розробки компанії клієнти і трейдери з усього світу оцінили вище всього? Модно назвати лише деякі:

- SmatrTemplate – індикатор для MT4;
- SmartOrder – розширення функцій MT4;
- SmartForecast – модуль технічного аналізу;
- Molains – конструктор для створення радників;
- а також ряд інших програм, які дозволяють більш ефективно працювати на валютних і фондових біржах усього світу.

Однією з останніх новинок компанії стала програма SmartPattern, новий індикатор для самої популярної торгової платформи MT4. Він вже працює і добре зарекомендував себе серед користувачів компанії. Потрібно відзначити, що він доступний тільки на реальних рахунках ActivTrades. Переваги даного індикатора в тому, що він автоматично шукає на графіку графічні моделі, а потім сканує архівні дані, знаходячи схожі типи моделей в минулому. Таким чином, збирається досить хороша статистика про поведінку того чи іншого торгового інструменту в подібних торгових умовах. При цьому дані легко вносяться у графіки і можуть виявитися непоганою підмогою в прогнозуванні подальшого руху того або іншого інструменту.

Дана система була розроблена програмістами компанії з урахуванням побажань самого широкого кола клієнтів – від новачків до професіоналів. Вона може бути використана на будь-яких часових інтервалах, і підлаштовуватися під будь-яку торговельну стратегію. Використання цього індикатора дозволяє значно збільшити точність прогнозу і підвищити швидкість його вироблення.

Інтерфейс програми зроблений інтуїтивно зрозумілим, і розібратися в ньому не складає труднощів навіть для починаючого трейдера. Що ж може робити ця програма?

- Показує, на яку глибину проводиться сканування архіву.
- Відображає, скільки схожих графічних моделей виявлено на сканованому ділянці.
- Показує, скільки з цих моделей показало позитивну зміну (за прогнозами) а яка кількість спрацювало всупереч йому.
- Виводить приблизний діапазон, в якому можуть опинитися ціни через 20 поділок (відповідних обраному тимчасового інтервалу).
- показує, якою може виявитися ціна через 10 умовних розподілів, а кокая ціна може очікуватися через 20 поділок.
- Виводить проміжні цілі, яких може досягати інструмент при подібних графічних даних.
- Відображає потенційний напрямок тренда при відпрацюванні даних графічних моделей.

Таким чином, даний індикатор являє собою прекрасний інструмент для підвищення прибутковості. Правда, завжди потрібно враховувати, що маржовая торгівля являє собою ризик. І не завжди виправданий на будь-яких історичних даних метод точно так само добре буде працювати в майбутньому.