Програма форекс Bull's Eye Broker 4.0 crack безкоштовно


Форекс програма Bull's-Eye Broker 4.0 - це спеціалізована система, яка працює з графіками такими як "хрестики-нулики" (Point Figure charts). Працює з даними у форматі Metastock, текстовому і безліч інших форматів.Інструкція по установці

Запустіть файл BEBV4.EXE. Буде встановлена повнофункціональна тріал-версія з терміном функціонування 21 день. До закінчення першого тріального строку нічого робити не потрібно, а після його завершення, коли програма відмовиться працювати, необхідно виконати наступне:

1) Скопіюйте файл BReg9824.dat з папки Crack з даного диска в будь-яке зручне для Вас місце на жорсткому диску Вашого комп'ютера.

2) Відкрийте файл за допомогою стандартного блокнота (notepad).

3) В даному файлі знаходяться 2 рядки виду

10.08.2004
4.00

Замість 10.08.2004 вставити поточну дату (число - місяць - рік) в тому ж форматі і збережіть файл.

4) Перенесіть цей файл в системну папку Windows і замініть їм оригінальний файл з тим же назвою. Системна папка Windows залежно від версії - це C:\WINDOWS\system32 для Windows XP, C:\WINDOWS\system - для Windows 95, 98 і Me, C:\WINNT\system32 - для Windows 2000 і NT.

5) Дану процедуру з зміною дати в зазначеному файлі необхідно проводити кожні 21 день після закінчення чергового тріального терміну. Це єдина незручність тріальний версії, так як жодних функціональних обмежень у порівнянні із зареєстрованою версією вона не має.

Завантажити letitbit.net