Психологія трейдингу на ринку Форекс відео-урок


Всі початківці трейдери задаються питанням: "з чого почати свій шлях в освоєнні ринку Форекс"? Початківець інвестор або трейдер завжди стоїть перед вибором, як збільшити свої доходи.

Не класти їх у банк під смішні відсотки, які навіть не будуть окупати рівень інфляції? Інші стикаються з відвертими шахраями і різного роду лохотронами, довіряючи свої гроші в сумнівні проекти, а потім втрачають їх замість отримання обіцяної надприбутки.

Роблячи певні висновки з таких уроків, ті чи інші інвестори і трейдери-початківці починають свій важкий шлях в освоєнні валютного ринку Форекс.Найперший питання, яке здається простим, звучить так: на яких ринках я буду торгувати? Для трейдерів російських інвесторів і згодом трейдерів відкриті ринки Європи, Росії та США, хоча деякі торговці звертають свою увагу на ринки Індії, Австралії й Азії, але це вже екзотика.

У кожному відмінному випадку процедура приблизно однакова, завдання буде полягати у виборі брокерської фірми, відкриття власного торгового рахунки та переказу грошей. Потрібно буде визначитися у виборі інструментів, з якими ви будете працювати, це будуть акції або валюта. Вивчити новинні джерела, з яких ви будете черпати інформацію для прийняття рішень при визначенні, в яку сторону відкривати угоду. Важливим моментом для вас буде вивчення програмного забезпечення як додаткового ресурсу при прийнятті певних рішень.

Необхідно отримати знання щодо проведення аналізу ринку, який поділяється на технічний і фундаментальний аналіз. Знання аналізу ринку дуже важливий момент у роботі будь-якого трейдера, так як це буде основний момент при прийнятті того чи іншого рішення. Вивчіть ризик менеджмент, це позитивно вплине на тривалість вашої роботи і, можливо, змінить ритм ваших торгів.

Ось в принципі всі необхідні моменти, з яких необхідно починати шлях у світ трейдингу та інвестування.