Роберт Фішер (R. Fisher) Нові методи торгівлі по Фібоначчі


У 1993 році Роберт Фішер видав у «Уайлі енд Санз» книгу під робочою назвою «Програми і стратегії Фібоначчі для трейдерів», в якій описувалися базові відкриття та винаходи Фібоначчі в додатку до складних стратегій успішної торгівлі.

Книга набула і досі зберігає загальний успіх.

Минуло майже вісім років. Чим популярніший ставала книга, тим очевидніше ставало, що в першому варіанті відсутня важлива складова частина, необхідна, щоб зробити по-справжньому результативними чудові принципи Фібоначчі. За минулий половину десятиліття зростаючі обчислювальні, графічні та креслярські можливості сучасних комп'ютерних технологій відкрили нові недосліджені горизонти. Цей потенціал не повинен бути упущений. Помітно прогресували комп'ютерні технології, а разом з ними і можливості успішно торгувати на ринках, використовуючи інструменти Фібоначчі.

Мета авторів — зробити стратегії Фібоначчі прибутковими для трейдерів. У першій книзі всі ідеї, правила, принципи і інструменти Фібоначчі фіксувалися на папері, і була відсутня можливість перетворити багатообіцяючі торгові ідеї в працездатні системи торгівлі, що застосовуються до ринкових даними в режимі реального часу.

Нова книга призначена для нового трейдера по Фібоначчі. Він або вона як і раніше володіють ідеями і навичками, але вперше зможуть використовувати комп'ютерні технології, щоб поєднати ці ідеї та навички в потужних торгівельних стратегіях.
Ми не пропонуємо повністю автоматизовані системи торгівлі; швидше, ми пишемо про відсутній ланці, графічно оформляющем торгові стратегії і тестуючому їх у комп'ютеризованій навколишньому середовищі. На додаток до академічної опису наших відкриттів, ми ділимося нашими знаннями, пропонуючи читачам пакет програм WINPHI, щоб графічно застосовувати інструменти Фібоначчі до графіків.