Завантаження і установка програми MetaTrader4 відео-урок


Інформаційно торговий термінал MetatTrader4 розроблений для здійснення всіх видів технічного аналізу і торгових операцій на ринках forex, cfd, ф'ючерс, з будь-якого персонального комп'ютера, для цього необхідно мати лише доступ в Інтернет.

Приклад установки терміналу MetatTrader4 розберемо на основі дата центру AdmiralMarkets. Для того що б почати роботу, вам необхідно спочатку завантажити програму з сайту брокера і встановити її на ваш комп'ютер. Скачавши, запустіть файл mt4setup.exe і слідуйте інструкціям по установці.Під час установки у вікні програми, нам запропонують вибрати мову, виберіть мову установки і натисніть кнопку далі. У наступному вікні так само тиснемо кнопку далі, а потім погоджуємось з усіма умовами програми і продовжуємо установку. У наступному вікні ми повинні вибрати каталог установки, або встановити її за замовчуванням в каталог який запропонує нам сама програма. Хочемо звернути вашу увагу, що на одну ОС віндовс можна встановити кілька терміналів МетаТрейдер 4, для кожного використовуючи окремий каталог. Після цього почнеться процес установки торгового терміналу на ваш комп'ютер, по завершенню установки, ви можете відразу ж запустити клієнтський термінал, відзначивши галочкою і натиснувши на кнопку «ГОТОВО».

Після того, як ми поставили програму, при першому її запуску, вам запропонують абсолютно безкоштовно, прямо з інформаційно торгового терміналу MetatTrader4, відкрити учбовий рахунок в дата-центрі, який ви використовуєте для торгівлі. Для цього заповнюємо форму, яка нам запропонована. Навчальний рахунок по своїм можливостям, мало чим відрізняється від реального, єдине, прибуток і збитки по демо рахунку віртуальні. Робота на демо рахунку принесе навички торгівлі на валютних ринках, допоможе вивчити його аналіз в реальному часі, при тому, що ви не ризикуєте втратити свої гроші. Більш наочно, рекомендую подивитися відео, яке додається до даної статті, або завантажити файл для перегляду на своєму комп'ютері.

І так, як я вже сказав, більш детальну інформацію ви можете подивитися в доданому відео-уроці, в ньому все більш детально розповідається і є багато інших моментів, про які ми в цій статті, на жаль, не написали. Так що завантажуйте файл, який ви бачите нижче, під текстом і вперед вивчати торговий термінал і починати заробляти свої перші гроші.