Сучасні торгові платформи для роботи на Форекс


Форекс – це один із самих великих існуючих сьогодні ринків. Щоб робота на валютному ринку була прибутковою, необхідно враховувати безліч чинників і стежити за новинами.

Для полегшення виконання цих завдань були придумані безліч торгових платформ. Популярність вони отримали завдяки бурхливому розвитку Інтернету. Торгові платформи форекс мають схожий набір функцій. У вікні торгової платформи відображаються торгові термінали Форекс і графік зміни котирувань на різних часових інтервалах. Також такі програми мають зручний інтерфейс для проведення угод різних типів. Торгові платформи дозволяють стежити за показниками рахунку трейдера, за відкритими операціями та їх впливом на особовий рахунок. Використовуючи рейтинг брокерів форекс, ви можете отримати інформацію про те, який брокер яку торговельну платформу рекомендує використовувати.

MetaTrader 4

Найпоширеніша сьогодні торгова платформа. Володіє високим потенціалом для аналізу ринку. Після установки має понад півсотні готових індикаторів. Але завдяки вбудованій мові програмування MQL можна створювати і впроваджувати нові індикатори. Також ця програмна платформа дозволяє самостійно писати радників, які допомагають дотримання особистих стратегій, або навіть повністю автоматизувати процес торгівлі. Безпека з'єднання з серверами забезпечується шифруванням за допомогою 128-бітного ключа.

Mirror Trader

Продукт брокерської компанії Aforex. Головною відмінною рисою є можливість копіювати стратегії успішних трейдерів з усього світу. Ви можете створити свій власний набір стратегій і змінювати їх в будь-який момент. Керуючі трейдери, стратегії яких можна копіювати, проходять тестування протягом шести місяців. Жоден трейдер не знає, скільки коштів знаходиться на рахунках його інвесторів, що виключає будь-психологічний тиск на трейдера.

MetaTrader 5

Наступна версія описаної вище програми. Володіє більш широким набором індикаторів. Програми, написані для MT4 не сумісні з новою версією терміналу, так що всі їх необхідно буде перепрограмувати. Клієнтські термінали цієї версії тісно інтегровані з мережними сервісами MetaQuotes, такими як MQL5 Cloud Network Code Base, MQL5 Storage, і Маркет. Це дозволяє прямо з вікна MT5 купувати, тестувати і зберігати програми на мові MQL5.

Rumus

Модульний інтерфейс з підтримкою drag-n-drop, дозволяє перетягувати елементи інтерфейсу між робочими столами. Є можливість відображати новини на кількох мовах. Вбудований мова програмування RuLang з зручним редактором коду стратегій з підсвічуванням синтаксису і автодополнением. Є можливість тестувати стратегії, написані на RuLang, на історичних даних. Докладні звіти про тестування.