Торгова система форекс Кіт Шредінгера


Добрий день, дорогі друзі! Перш за все хочу сказати вам, що немає ніякої необхідності вести торгівлю одночасно по всіх валютних парах, по всіх тайм кадрах і одночасно по всіх стратегій.

Результат завжди буде краще, якщо ви вирішите щось одне. Наведу приклад, це робота над одним шаблоном однієї валютної пари. І так, сьогодні я хочу вам розповісти про стратегії форекс «Кіт Шредінгера». Вона реалізована для однієї валютної пари GBPUSD, і не займе багато часу трейдера. У день вам знадобиться не більше 20 хвилин, щоб отримати свій прибуток, а залишився часом, займатися своїми справами.

Характеристики Торговельної системи:

Торгова платформа: Будь-яка;
Валютна пара: розрахована для GBPUSD;
Тайм фрейм: H1 або D1;
Час торгівлі: кілька рази на добу (не більше 2-х раз)
Основні ДЦ: Робофорекс, Альпарі;

Правила входу в ринок:

Ордери слід виставляти в останній день вихідного як тільки відкривається ринок. Протягом усього тижня не рекомендуємо відкривати нові, лише тільки в кінці тижня (в п'ятницю) потрібно закрити старі. Отже, виставляємо відкладені ордери на рівнях 75, 100 і 150 пунктів як тільки відкриється нова денна (D1) свічка. Sell Limit ставимо трохи вище ціни, ну а Buy Limit - трохи нижче. Захисний тейк профіт відкритих ордерів, ставимо на рівнях 75 і 100 (момент відкриття свічки). Для рівня 150 пунктів, тейк профіт ставимо 50 пунктів від ціни відкриття.

На інший день:

Спостерігаємо як спрацювали захисні ордера і закриваємо не активовані отложкі. Якщо ордера у яких тейк профіт не спрацював, то їх потрібно поміняти на нові, тепер ціна відкриття плюс 75 пунктів. Але, тейк може бути і менше рекомендованого, якщо ви новачок і ставтеся до цього з обережністю.

Виставляємо нові відкладені ордери:

Стопп-лосс береться від ціни відкриття денної свічки (D1), плюс додаємо 160 пунктів. Наприклад: якщо ордер з рівнем 150 то це - 10 пунктів; якщо ордер дорівнює 100 то це - 60 пунктів; ну а якщо 75 тоді СЛ - 85 пунктів.
Що б максимально спростити розрахунки, в комплект торгової стратегії входить індикатор, який на автоматі вибудовує рівні для виставлення (level_lines) ордерів. Для більшої зручності, індикатор рекомендуємо використовувати на графіку H1. На скріншоті який ви побачите нижче, ви можете бачити як виглядає сам індикатор, а так само побачите самі рівні, що б зрозуміти куди розмістити ордера.

Торгова система форекс Кіт Шредінгера


Рекомендації:

• Для збільшення кількості прибуткових угод, виставляйте відкладені ордери на рівнях 100 або 150 пунктів від точки відкриття. Але врахуйте, що ваша прибуток при цьому зменшиться в рази.
• Всі тейк профіти і стопп-лоси переміщайте в меншу сторону від цінового рівня. Їх так само показує вбудований індикатор level_lines.
• Профітності ордера ви можете закривати самі на протязі всього дня.
• Якщо ордер тривалий час висить у плюсі і тейк профіт не спрацьовує, то краще його закрити, тим самим ви залишаєтеся в прибутку і не боїтеся що він піде в мінус.
• Для досвідчених трейдерів, можна скористатися технікою локування. Але обов'язково стежте, що б кількість ордерів в одну сторону не було біліше 3-4. Тобто, на купівлю та продаж за 3-4 максимум в кожному напрямку.

Як переміщати захисні ордера:

Всі ми знаємо, що ринок не передбачуваний, і в разі не вдало відкритого ордера, потрібно неодмінно вжити заходів для запобігання втрат поки вони не почали максимально рости. В цьому випадку ми будемо використовувати технологію відкриття протилежної ордера з таким же розміром. Таким чином ми зможемо зупинити втрати та виграти час, протягом якого ми оцінити обстановку для подальшого дії.

Під словами «протилежний і рівний ордер» ми маємо на увазі, що ордер який відкриємо, буде таким же за обсягом. Тобто перший ордер є збитковим, а другий - прибутковим. Візьмемо на приклад перший ордер - купівля лотом 0.2 (рух одного пункту дорівнює 2 доларам), то протилежна і рівна йому ставка буде свідчити про продаж з розміром обсяг яких дорівнює 0.2 лота. Ну а якщо б перший ордер ми виставили на продаж з розміром 0.4, то протилежна і рівна ставка була покупкою з таким же об'ємом угоди 0.4.

Коли ви відкриєте захисний рівний і протилежний ордер, вам не уникнути збитків по першому ордером, і абсолютно не має ніякого значення, буде падати ціна або ж рости. Є ймовірність, що збитки змінюватися внаслідок зміни ціни по спреду при відкритті захисного ордера, або ж свопи під час нарахування будуть різні час від часу на обидві угоди або ж одну. Коли ми відкриваємо захисний ордер, ми зводимо до мінімуму свої втрати, які фіксуються двома ордерами. Для того щоб правильно вийти з локування (замку), нам необхідно дочекатися моменту, коли ціна переміститися до найнижчої позиції для відкриття ордера на покупку, або дочекатися коли ціна досягне найвищої точки для того що б відкрити ордер на продаж. Як тільки між захисною і початковою позицією буде усунутий розрив, або різниця між цими позиціями стане в плюсі, ви сміливо можете видалити замок закривши при цьому обидві позиції.

Мані-менеджмент:

Дуже важливо! Ви повинні захистити себе від втрат депозиту, і дотримуватися мані менеджмент: якщо це одна угода то ризик не повинен перевищувати 2% від всього депозиту, ну а якщо ви плануєте використовувати техніку локування, тоді ризик не більше 0.5% кожної угоди.