Торгівля на ринку Forex


Самим неосвітленим з усіх питань дилінгової торгівлі, на мій погляд, є саме внутрішньоденна як найбільш сучасний вид торгівлі. Завдяки бурхливому розвитку техніки і доступності інформації в режимі реального часу цей вид дилінгу став доступний великої кількості трейдерів.

Багато останнім часом обирають саме цей вид дилінгових операцій, так як протягом малих часових періодів стало можливо отримувати більший прибуток. Також немає необхідності залишати відкриті позиції на ніч і піддавати себе додатковому ризику. Весь процес займає іноді кілька хвилин, а прибуток порівнянна з інвестуванням грошей на кілька місяців. Таким чином, спеціалісту, який щодня працює на ринку «ФОРЕКС», розумно перейти до внутрішньоденною торгівлі і цим підвищити прибутковість активів при помітному зниженні ризику. Ефект перевершує всі очікування, і, зрозумівши основні принципи цього виду операцій, ви будете приємно здивовані станом вашого рахунку вже через два-три місяці або навіть тижні.

Але для заняття сверхкраткосрочным дилінгом вам необхідно мати потужні комп'ютерні системи, користуватися інформацією одного з провідних агентств, що постачають котирування і новини в режимі онлайн цілодобово.

Навантаження на організм помітно підвищиться, але молодий енергійний трейдер, грамотний технічно і хто швидко розбагатіти, повинен, по-моєму, вибрати саме внутрішньоденну торгівлю. Думаю, що на тлі повної відсутності літератури, цей посібник допоможе вам зрозуміти основні принципи торгівлі протягом одного дня.