Чинники, здатні вплинути на ринок Форекс


Форекс являє собою досить великий і активний фінансовий ринок у світі. Кожен день трейдери проводять велику кількість угод, загальна сума яких здатна досягати двох трильйонів доларів.

Якщо врахувати той охоплення, який має валютний ринок, а також досить тісний зв'язок усіх його частин, то події, що відбуваються в усьому світі здатні надати великий вплив на обмінні курси і на вартість окремої взятої валюти. Слід розглянути кілька основних подій, які відбуваються досить часто.

Вибори являють собою досить часте політична подія, яка здатна дуже сильно вплинути на стан національної валюти. Учасники валютного ринку здатні дивитися на вибори, як на досить хорошу можливість, з допомогою якої посилюються коливання курсу валют.

Зміни, які відбуваються в уряді, здатні призвести до появи нової ідеології для громадян. І така ідеологія цілком легко здатна викликати досить сильні зміни у вартості певної валюти. Особливе місце необхідно приділити несподіваним виборів. Зазвичай вони викликані вотумом недовіри або якими-небудь досить великими скандалами. У будь-якій ситуації такі вибори як курс долара на завтра здатні дуже сильно послабити валюту держави.

Стихійні лиха несуть у собі катастрофічні наслідки для будь-якої держави. Землетруси, торнадо, повені – все це і багато іншого може завдати чималої шкоди мешканцям, інфраструктурі держави, а також морального духу людей. Крім цього, лиха можуть негативно позначитися і на валюті. Загибель великої кількості людей, численні руйнування, а також стан невизначеності – все це не можна віднести до кращих супутникам валюти.

Військові дії також здатні досить сильно позначитися на валютному ринку. І мова йде не про позитивні зміни. Війна, як і стихійні лиха, що несе в собі руйнування і смерть багатьох людей. Як вже було сказано вище, все це не здатне відбитися з позитивної сторони на валютному ринку. Відновлювальні роботи дуже часто потрібно відновлювати за рахунок дешевого капіталу. А цього можна досягти лише шляхом зменшення відсотків. Відповідно і вартість валюти держави буде знижена.

Вищеописані події є основними. І вони здатні надати досить великий вплив на стан валютного ринку.