Чим демо торгівля відрізняється від реальної


Демо-рахунок – це зручна програма, яка може надати допомогу новачкам у сфері торгівлі на Форекс, так і досвідченим трейдерам, для того щоб вони могли відточувати свою майстерність і тестувати нові стратегії торгівлі.

Тобто будь-який зацікавлений в онлайн торгівлі валютою може без ризику втрати свого капіталу апелювати валютою, акціями та іншими цінними паперами.

Чим відрізняється на демо від реального торгівельного рахунку:

1. В першу чергу сама різна психологія гравця на реальних і віртуальних грошах, і з цим не можна не рахуватися. На демо-рахунку прибуток заробляється набагато простіше, ніж на реальному рахунку. Ніякого хвилювання, емоцій практично немає при втрати незрозумілих цифорок в терміналі. А от коли починають "танути" реальні денюшки, зароблені тяжкою працею, то багато хто трейдери роблять помилки, відходять від своєї тактики, нервують і дуже легко втрачають всі свої гроші. А зумій вчасно зупинитися, ще можна було б виправити ситуацію.

2. По всім іншим функціональним можливостям вони практично нічим не відрізняються. І на тому, і на іншому рахунках котирування абсолютно однакові, але іноді на демо-рахунках ордери виконуються за «сміттєвим котируванням»: це помилкові котирування в інформаційній системі, з якої їх і бере брокер. А оскільки дана котирування неринкова, то зробити з нею угоду на торговому рахунку буде не можна. Виконання стоп-лосс ордерів і тейк-профіт ордерів на торговому рахунку так само буде неможливим.

3. Хоча і вважається, що демо-рахунок нічим не відрізняється від реального, але кожен трейдер стикається в реальній торгівлі з проскальзываниями, затримками, реквотамі та ін., чого він не спостерігав за час торгівлі на віртуальному рахунку.

4. Ну і звичайно перебої з інтернет-зв'язком жодним чином не позначаться на торгівлі на демо-рахунку, на відміну від торгівлі на реальному рахунку.

Реальна торгівля на ECN-рахунках практично нічим не відрізняється від торгівлі на демо-рахунках тієї ж електронної комунікаційної мережі. Умови ECN максимально наближені до реальності. Необхідно встигнути виробити свою стратегію на демо-рахунку, т. к. другого шансу на реальному рахунку у них вже не буде.

Однією з компанії, що заслуговує довіри на ринку форекс з власної ECN є GKFX. Спробуйте і переконайтеся, що торгівля без затримок і реквот – це реальність!