Вибір брокера та їх обслуговування


Хто такі брокери і що ми про них знаємо? Брокери, або брокерські компанії (що по суті одне і те ж) на ринку Форекс – це ті, хто забезпечує взаємодію своїх клієнтів з валютним ринком: вони надають клієнтам необхідну інформацію, постачають клієнтів програмним забезпеченням, приймають від них різного роду заявки на купівлю або продаж тих або інших валют, несуть відповідальність за виконання цих заявок.Брокери здійснюють виконання заявок на міжбанківському валютному ринку. Своїм клієнтам брокери і брокерські компанії надають кредитне плече, спеціальну програму для персонального комп'ютера (так звана платформа), з якою клієнт і буде вести торги, тобто здійснювати ті чи інші операції. Брокери гарантують своїм клієнтам анонімність угод, безперервність котирувань, і дають клієнтам право самим встановлювати ціни.

На ринку Форекс брокери виступають у ролі посередника між продавцем та покупцем валюти. Крім того, кожен клієнт може скористатися послугами трейд-консультанта. Взагалі, брокер надає клієнтам багато послуг, але не всі вони бувають дійсно потрібні, так що пропозиціями краще не захоплюватися. Тим більше, що левова частка послуг платна, а це додаткові витрати з торгівельного рахунку клієнта, з-за чого користування зайвими брокерськими послугами економічно невигідно.

На сьогоднішній день на ринку присутня величезна кількість брокерських компаній, які займаються обслуговуванням юридичних та фізичних осіб. Брокерів багато, але тільки справжній професіонал забезпечить свого клієнта всім необхідним для комфортної і плідної роботи, надасть виключно вигідні умови співпраці і стане дійсно надійним партнером.

Вибрати гідного брокера – завдання не з легких. До пошуку підходящої кандидатури варто підійти з найбільшим ступенем доскональності. Від вибору брокера залежить Ваша торгівля на ринку, а значить і Ваш дохід. Одним із критеріїв є досвід роботи. Кандидат повинен мати тривалий стаж, ліцензію на право брокерської діяльності, яка б не йшла в розріз з законодавством російської федерації. Також необхідно впевнитися, що у брокера відпрацьована система страховки, тобто гарантії відповідальності перед клієнтом. Наявність такої системи свідчить про те, що у компанії є відділ, який займається управлінням ризиками.

Ще один важливий момент – це надається клієнту платформа. Вона повинна бути оснащена функціями негайного виконання ордерів, а також функцією відкладеного, гарантованого виконання ордерів. Крім того, брокером повинні проводитися нарахування процентів на депозит клієнта. Такі нарахування повинні носити регулярний характер. Більш докладно про те, як вибрати брокера, можна прочитати в додаткових джерелах.