Що таке міні Форекс


Фінансовий ринок і прибуткова робота на ньому - мрія великої кількості людей, які мають абсолютно різний рівень достатку і можливість ризикнути різними сумами грошей.

Все це призвело до того, що з'явилася можливість торгувати на так званому Міні Форексі.

Міні Форекс подібно до традиційного Форексу є ринком, на якому здійснюються різноманітні валютно-обмінні операції, проте з меншими фінансовими витратами, вимогами і запитами. Такий ринок призначений для трейдерів-дебютантів і клієнтів, які мають порівняно невеликим капіталом. Всі трейдери працюють тут на абсолютно таких же умовах, як і на звичайному Форексі. Учасникам дається можливість бачити всі ті ж котирування, користуватися тим же програмним забезпеченням, отримувати ті ж відчуття.

Основна відмінність цього валютного ринку в тому, що гравці оперують дробовими частинами лота, а значить, їх початковий капітал може бути дорівнює всього декільком доларам.

Всім відомо, що перевірити власні сили в трейдингу можливо виключно на реальному рахунку. Форекс трейдер, приходячи на ринок, ризикувати великими сумами не буде – це як мінімум нерозумно. З іншого боку, відкривши тренувальний демо-рахунок, він просто не зможе побачити такий фундаментальний елемент валютного торгу як психологічний аспект, азарт і насолоду від ризику. Отже, в цьому сенсі міні Форекс є своєрідним тренажером для початківців, який покликаний «привчити» новачка до реального ринку.

Безумовно, Вам не варто очікувати, що на міні Форексі ви запрацює стан, однак цей ринок дає можливість стабільно отримувати хоч мінімальну, але прибуток. Експерти вважають, що оптимальний розмір Вашого торгового рахунку повинен дорівнювати парі сотень доларів. Такі інвестиції дозволять трейдеру виправити допущені помилки, вдосконалити отримані навички, цілком і різнобічно використовувати тактики торгівлі.

Багато компаній пропонують користуватися міні-Форекс рахунками не тільки лише з метою позабіржової торгівлі, але для торгівлі різними сировинними контрактами, цінними паперами або біржовими індексами, що теж слід враховувати.

Торгівлю на міні рахунках пропонують багато брокери, тому до вибору компанії варто підійти грунтовно. Наприклад, подивившись рейтинг форекс брокерів, можна зробити певні висновки, які збережуть ваш гроші.

Треба відзначити і деякі негативні сторони міні Форекса. По-перше, якщо Ваш депозит не великий, то пара помилок повністю скидає Ваш рахунок. І це може статися, навіть якщо до цього Ви були дуже успішні. І цього не уникнути. Дуже часто Ви змушені будете ставити на карту всі ваші гроші, особливо якщо Вами рухає азарт заробити великі суми.

На закінчення хотілося б порадити поменше працювати на демо-рахунку, відразу перейшовши на міні-Форекс, і бути більш обачними.