Часто ми чуємо історії про те, як трейдери несуть втрати на ринку Форекс. Це відбувається з-за того, що люди роблять багато помилок, яких слід уникати.

Давайте їх розглянемо.

Занадто велике значення кредитного плеча

Кредитне плече є одним з факторів, які залучають людей до торгівлі на ринку Форекс. Однак, якщо не ставитися до нього з обережністю, ви можете дуже швидко втратити свої гроші. Тут краще подумати двічі. Новачкам вкрай не рекомендується використовувати кредитне плече більше, ніж 1:10.

Переторговля

Ви ніколи не повинні робити цього. Багато люди торгують просто для того, щоб торгувати, вважаючи, що чим більше вони торгують, тим більше грошей зможуть заробити. Особливо переторговля проявляється в такому методі, як скальпінг. Тому не торгуйте від нудьги, дотримуйтесь правил своєї торгової системи

Відсутність терпіння

Терпіння є найбільш важливим фактором, який слід мати на увазі, коли справа доходить до торгівлі на Форекс. На жаль, більшість людей купують валюти, сподіваючись отримати надприбуток за пару годин. Це практично неможливо. Робота на фінансових ринках — це повільний процес.

Гонитва за ціною

Це ще одне поширене явище. Воно полягає в тому, що трейдери намагаються включитися в торгівлю, коли вже надто пізно. Замість цього використовуйте ковзні середні, рівні підтримки і опору і торгуйте від них.

Жадібність

Чи Можете ви назвати хоч одну людину, в якій хоч іноді не пропускала б жадібність? Думаю, таких людей немає. Однак на ринку Форекс жадібність призводить не до збереження цінностей, а до їх втрати. Багато людей занадто довго чекають, сподіваючись отримати надприбуток, чекаючи тільки розвороту ціни і втрати своїх грошей. Або вони не можуть закрити збиткову угоду, шкодуючи свої гроші. В цьому випадку одна угода може знищити весь торгівельний рахунок.

Скальпінг

Темп нашого життя постійно прискорюється, і люди вірять, що швидкість приносить успіх. Однак це далеко не так, якщо дивитися з точки зору торгівлі валютами. Скальпінг призводить до непередбачуваних наслідків, так як він заснований не на реальних рухах ціни, а на випадковому шумі.