Давно відомо, що є багато різних варіантів для відкриття депозиту. Є величезна кількість брокерів, і не менш велика кількість інструментів, в яких ці брокери пропонують трейдеру тримати свій депозит.

Звичайно, перш ніж відкривати позицію,необхідно проаналізувати, в якому інструменті буде знаходитися сам депозит, з якого будуть здійснюватися операції. Адже, в основному, депозит трейдера — це валюта або метал. Природно, будь-яка валюта або метал мають властивість зростати або падати в ціні в той чи інший відрізок часу. Відповідно, вага депозиту буде змінюватися, незалежно від того,чи відбуваються угоди чи ні, тому що ринок постійно знаходиться в русі.

Так як трейдер, що відкриває депозит надовго, тобто успішний трейдер, приходить на ринок для отримання прибутку, то, звичайно, важливим чинником для досягнення такого результату буде і так званий вага його депозиту в інших валютах в різні часові періоди. А саме на моменти введення і виведення коштів, переведення коштів з одного рахунку на інший з використанням конвертації, тобто переходу з одного активу в інший між рахунками. Тут,звичайно, вже з'являється безліч різних питань. У якій валюті відкрити депозит? Як довго знаходитися саме в цьому активі? Коли виводити кошти? В якому активі зробити конвертацію?

Як ні парадоксально, але відповіді на ці питання відрізняються для різних трейдерів. Все залежить від мети, яку вони переслідують. Скажімо, висновок засобів для особистого використання вигідний на зростанні національної валюти тієї країни, в якій збирається витрачати трейдер. Те ж саме актуально і для відкриття якогось додаткового депозиту або конвертації вже існуючого. Якщо ж відкритий депозит в доларах або євро, то найбільш придатними моментами для виведення коштів або будуть найближчі наступні історичні максимуми і мінімуми. Те ж саме і для вводів — вводимо за низькою ціною, виводимо за ціною, вищою або чекаємо!

Є, звичайно ж, ще одне важливе питання: а як же бути, якщо ціна рівно посередині між історичними максимумами і мінімумами, а торгувати хочеться зараз? Вихід є! Як свідчить одна приказка — не тримайте всі яйця в одному кошику! І вона донині не втратила своєї актуальності. Можна відкрити два рахунки — один, скажімо, в національній валюті, а інший в доларах США. На одному, скажімо, працювати, а іншою тримати як хедж-позицію, особливо якщо брокер нараховує відсоток на залишок вільних коштів, тоді виходить додаткова вигода. Також можна довірити управління вашими засобами професіоналам. Головне — на момент виведення коштів продати дорожче, ніж купили.

На конкретних прикладах варто згадати долар США, який по відношенню до російського рубля в минулому січні піднімався вище, ніж у позаминулому, а між цими январями був відкат до 48 грн. Взагалі, кожен новий рік — це час найбільшої активності ринків, тому ці перегони були, є і будуть так само, як і відкати, а тому, чому б не користуватися такими умовами як ще однієї надійної торговою стратегією?