Відомо, що психології чоловіків і жінок відрізняються один від одного. Так як же веде себе в умовах непередбачуваного ринку Форекс прекрасна половина людства?

Хто-небудь замислювався, чи багато жінок-трейдерів?

Наукові дослідження показують, що жінки-трейдери становлять близько 10% від загального числа працюючих на валютному ринку. Складається враження, що на Форекс працюють в основному одні чоловіки. Однак робити на підставі такої статистики якісь висновки неправильно. Жінки на Форекс є, і вони працюють зовсім не так, як чоловіки. Причина цього феномена — психологія.

Жінки більш розважливі і обережні, а тому, якщо ризикують, то обдумуючи кожен крок. І, на відміну від чоловіків, «злити» свій капітал у них значно менше шансів. За спиною у прекрасної половини людства часто стоїть «хедж-фонд» у вигляді чоловіка, і тому немає такого сильного хвилювання за результат.

А що ми, чоловіки? Ризикуємо, поспішаємо отримати прибуток, а в результаті втрачаємо гроші. І нас таких більшість. Ми сподіваємося на свій розум, а внутрішнє впертість заважає зізнатися в нестачі необхідних знань і досвіду.

Жінки, завдяки своїй природній відповідальності, в усьому точно дотримуються обраної торгової стратегії і не допускають «дитячих» помилок. А, на думку психологів, більш розвинені інтуїція та терплячість, приводять їх до більш стабільних результатів.

Жінки-трейдери більш стійкі до невдач і впевнено йдуть до свого профіту.

Чоловіка ж будь «лось» легко і надовго виводить з рівноваги, змушуючи робити необдумані угоди.

Апріорі, дім і сім'я для жіночої половини є найважливішою частиною їхнього життя. І дуже рідко Форекс стає їхнім покликанням. Тому жінки рідко досягають видатних результатів, але зате вони більш стабільні і спокійні. Для них ринок — не азартна гра, а спосіб отримання додаткового доходу.

У зв'язку з розвитком інтернету, леді шукають додатковий заробіток і все частіше вивчають Форекс. Їм підійде системний трейдинг, основою якого є копіткість, увагу, акуратність, на які у чоловіків просто не вистачає терпіння.

Постійні підбір параметрів, тестування систем, оптимізація стратегій — та область, де жінка проявить себе в повній мірі. І якщо ця тенденція збережеться, то Форекс-спільноти, в недалекій перспективі, можливо, буде мати жіноче обличчя.