Більшість тих, хто вже хоча б раз заходив в термінал і пробував відкривати ордери, зустрічався з різними типами ордерів та їх особливостями, але ніхто ґрунтовно не замислювався, навіщо ж все-таки використовують відкладені ордери, якщо є звичайні, і як можна поліпшити свою торгівлю, використовуючи відкладені ордери?

Сьогодні розповім докладніше про те, як я використовую «отложкі» і як вони покращують торгівлю, тим самим генеруючи вам більше прибутку, ніж звичайні ордера. Почнемо, мабуть, з того, що існує 4 типи відкладених ордерів:

  • Buy Stop — тип ордера, який передбачає відкриття позиції при досягненні ціною певного рівня, при тому що ціна на момент виставлення ордера повинна бути нижче рівня ордера. Buy Stop встановлюють у тих випадках, коли, проаналізувавши ситуацію, трейдер думає, що ціна підніметься до цього рівня і продовжить своє зростання.
  • Buy Limit — тип ордера, який передбачає відкриття позиції при досягненні ціною певного рівня, при тому що ціна на момент виставлення ордера повинна бути вище рівня ордера. Buy Limit встановлюють у тих випадках, коли, проаналізувавши ситуацію, трейдер думає, що ціна опуститься до цього рівня і почне зростати.
  • Sell Stop — тип ордера, який передбачає закриття позиції при досягненні ціною певного рівня, при тому що ціна на момент виставлення ордера повинна бути вище рівня ордера. Sell Stop встановлюють у тих випадках, коли, проаналізувавши ситуацію, трейдер думає, що ціна опуститься до цього рівня і продовжить своє зниження.
  • Sell Limit — тип ордера, який передбачає закриття позиції при досягненні ціною певного рівня, при тому що ціна на момент виставлення ордера повинна бути нижче рівня ордера. Цей ордер встановлюють у тих випадках, коли, проаналізувавши ситуацію, трейдер думає, що ціна підніметься до цього рівня і почне своє зниження.

Після того, як ми розібралися, як працює той чи інший відкладений ордер, розглянемо можливі варіанти застосування цих ордерів, а їх достатньо, щоб побудувати на них свою торгову стратегію.

Отже, основні можливі випадки застосування «отложек» це:

  • Пробій або відскік від цінового рівня, а саме Stop-ордера на пробій рівня, а Limit — на відскік.
  • Торгівля на новинах, при цьому використовують в більшості випадків тільки Stop-ордери.

Торгуючи на ринку Форекс, я краще почала розуміти важливість відкладених ордерів, бо дуже велика кількість успішних трейдерів постійно говорять про прибутковість використання цього типу ордера. Після цього, власне, я і почала вивчення різного застосування «отложек» і вже після першого місяця побачила результат.

В чому ж полягає така перевага відкладеного ордера? А вся справа в тому, що при використанні «отложкі» ви будете робити більш точний аналіз, адже ваш ордер буде спрацьовувати як мінімум при правильному визначенні напряму ціни, а, якщо трейдер знайомий з торгівлею за рівнями підтримки та опору, то буде ще краще. Ніхто не говорить, що це грааль, і, торгуючи відкладеними ордерами, ви будете стабільно отримувати прибуток без збитків, але при правильному підході і правильно розробленої стратегії ви досягнете певного успіху.

Це особисто моя думка, і я це перевірила на собі, я торгую на ринку вже більше трьох років, і моє міркування засноване на певному досвіді. Спасибі всім за приділений час! Вивчайте Форекс, торгуйте і стаєте фінансово незалежними.