Як ви, напевно, знаєте, 95% трейдерів втрачають всі свої гроші на ринку Форекс, і тільки 5% стають прибутковими і можуть заробляти собі на життя. У цій статті я хочу дати кілька порад про те, як можна потрапити в число цих п'яти відсотків.

  1. Вивчіть торгівлю. Це здається очевидним, але тільки не для більшості початківців трейдерів. Вони купують дешевих роботів і розраховують на швидку перемогу без всяких зусиль. Серйозний трейдер вивчає всі основи, а потім формулює торговельну систему, яка допомагає йому в досягненні успіху.
  2. Простота стратегій. Багато хто з кращих трейдерів не є «ботаніками» та не мають наукових ступенів по економіці. Багато хто навіть не мають вищої освіти. І це означає, що ви не обов'язково повинні бути генієм, щоб успішно торгувати, оскільки краще всього працюють системи, які засновані на простих і зрозумілих принципах. Багато людей будують складні системи, думаючи, що тільки таким чином можна заробляти гроші. Але вони втрачають всі свої кошти, оскільки в їх системах занадто багато елементів, і саме це вносить нестабільність у результати. Засновуйте свою систему на простих і надійних індикаторів, і це допоможе отримувати величезні прибутки.
  3. Терпіння. Більшість трейдерів любить багато торгувати. І навіть якщо вони не бачать ясних торгових сигналів, то все одно входять у ринок, навіть розуміючи свої низькі шанси на успіх. Розумні трейдери торгують тільки тоді, коли шанси на успіх значно переважують можливі втрати. Ви повинні це враховувати, оскільки інакше втратите свої гроші.
  4. Кредитне плече. Більшість програють трейдерів використовують величезні значення кредитних плечей. Часто можна зустріти таких трейдерів, які встановлюють значення плеча 200:1 або навіть 500:1. Якщо ви хочете досягти успіху в торгівлі на ринку Форекс, то повинні використовувати плече не більше ніж 20:1 або 50:1. Не турбуйтеся, такі значення теж дозволяють заробляти пристойні гроші, знижуючи при цьому ризики.
  5. Відрив від натовпу. Найкращі торгові можливості на ринку Форекс виникають тоді, коли більшість трейдерів шукають рух в протилежному напрямку. Якщо вам подобається бути в натовпі, то Форекс не для вас. Кращі трейдери здійснюють операції, які не здійснюють всі інші.
  6. Торгова дисципліна. Початківці трейдери завжди мають проблеми з дисципліною. Вони ненавидять програвати і завжди намагаються відігратися, ігноруючи свою торговельну систему, а також основні торгові принципи. Звичайно ж, в таких випадках, вони можуть отримувати лише збитки. Серйозні трейдери торгують за планом, зменшують свої втрати і збільшують свої прибутки. Вони знають, що ніхто не досконалий, і розглядають збитки як частину своєї роботи на ринку Форекс.