Це ще один поширений спосіб прогнозування руху ціни. В основі цього виду аналізу лежить припущення, що ринок володіє пам'яттю, а значить, майбутнє рух ціни можна визначити, базуючись на закономірностях її поведінки в минулому.

Свій прогноз трейдери будують за графіками зміни котирувань за певні відрізки часу.

Простіше кажучи, технічний аналіз — це аналіз історії котирувань, за допомогою якого трейдери можуть визначити майбутнє можливе напрям тренда. Трейдери, які використовують цей вид аналізу, застосовують технічні індикатори, які можна знайти в будь-якій торговій платформі. Ці індикатори дуже різноманітні, тому кожен трейдер може розробити торгову стратегію під будь-який інструмент, грунтуючись на свідченнях того чи іншого індикатора.

Технічний аналіз також поділяється на декілька видів. Один з найпоширеніших — свічковий аналіз. Його суть полягає в тому, щоб знайти в історії котирувань стандартні фігури розвороту або продовження тренда («Голова і плечі», «Клин», «Подвійна вершина», «Трикутник» і т. д.). Коли на графіку з'являється одна з цих фігур, трейдер може передбачити не тільки майбутнє рух ціни, але і можливий момент прориву.

Існують програми, які можуть проводити технічний аналіз самостійно. Так, програма Autochartist сама аналізує ринок на предмет утворення фігур технічного аналізу. При їх появі програма подає звуковий сигнал, так що вам навіть не потрібно постійно перебувати біля комп'ютера, досить вчасно відреагувати на повідомлення програми. Autochartist не потрібно встановлювати на свій комп'ютер — він працює як веб-додаток, також можна інтегрувати індикатор Autochartist в торговельну платформу MetaTrader 4.

Технічний аналіз не менш складний, ніж фундаментальний. Однак початківцям трейдерам, напевно, варто рекомендувати саме його, так як тут їм можуть допомогти різноманітні автоматичні програми, індикатори і радники.

Ми пропонуємо звернути увагу на 2 популярних сервісу для технічного аналізу, які ви можете використовувати для ефективної роботи:

  • Прогнози від Trading Central.
  • Торгові сигнали від Autochartist.

На відео ви можете подивитися приклад використання технічного аналізу в своїй торгівлі.

Триває завантаження...Не вдалося завантажити дані.#32;ОбновитьПоделиться: Додати у закладки

Хочете продовжити перегляд відео?

Подальший перегляд доступний тільки авторизованим користувача

Зареєструватися

Увійти в Особистий кабінет

## first video linked text

## second video linked text

Хочете дізнатися про технічному аналізі більше?

Слідкуйте за аналітичними оглядами і анонсами навчальних курсів Альпарі.