Індекс Topix падає оскільки ієна піднімається


Японський індекс Topix знизився, стираючи своє підвищення за тиждень і завершуючи шостий тиждень понижень, так як ієна звернула тому втрати і споживче кредитування зменшилася.Всі крім одного з 33 Topix промислових груп відступили. Toyota Motor , найбільший у світі виробник автомобілів, знизилася на 1,3 % після зростання на 1,1 відсотка. Aiful Corp.. впала на близько 10 відсотків, ведучи зниження між споживчими кредиторами після заяви, що вона не буде надавати прогноз на повний рік, оскільки перспективи "невизначені". Кірін Холдінгс, найбільший виробник напоїв Японії, знизилася на 9,2 відсотка, щоб здійснити скорочення на Nikkei 225 середньому акцій після того, як прогноз нетто-доходу не виправдав очікувань.

Topix впав на 1,3 % до 1 183,82 на закритті в Токіо, звернувши назад досягнення у 0,8 відсотка. Показник впав на 0,4 % на цьому тижні, закриваючи найтриваліший період знижень за тиждень з червня 2012. Nikkei 225 впав на 1,5 % сьогодні до 14 313,03 . Ієна отримала 0,3 відсотка до 101,84 за долар після падіння до 0,2 відсотка.

"Фондовий ринок дуже чутливий до ієни", - говорить Yutaka Miura, старший технічний аналітик Mizuho Securities, підрозділ третього найбільшого кредитора Японії за ринковою вартістю. "Позитивні результати надходжень сприймаються як щось само собою зрозуміле. Ринок реагує більше на негативи, ніж позитиви, тому що хороші результати вже включені в ціну".

Topix откотился на 9,1 % в цьому році, найбільше значення серед великих розвинених ринків через ознак уповільнення економічного зростання в Китаї і падіння у валютах країн, ринків, а також тому, що Федеральний Резерв прибирає занепокоєння, викликане стимулом, з приводу глобальної економіки.

Міра підстрибнула на 51 відсотків у 2013 році, оскільки безпрецедентне ослаблення кредитно-грошової політики Банку Японії, щоб побороти дефляцію, послабило курс ієни. Центральний банк зустрічається в наступний раз 17-18 лютого.

Експортери скорочуються

Експортери впали сьогодні, так як сильна ієна затьмарила перспективи їх доходів. Компанія Toyota втратила 1,3 % до 5 813 йен. Sony Corp., ТВ-виробник, який одержує близько 68 відсотків доходу з-за кордону, знизився на 1,5 % до 1 703 йен.

З 286 компаній на Topix , що повідомили про квартальні доходи з початку січня на впродовж вчорашнього дня і для яких доступні оцінки, 66 відсотків перевищують оцінки прибутку, згідно з даними, зібраними Bloomberg.

Aiful впала на 10 відсотків до 306 ієн після надання прогнозів не на цілий рік, повідомляючи, що події у вимогах погашення надмірних ставок поки не ясні.