Книга Стіва Нісона За гранню японських свічок


Хочу представити Вам дорогі користувачі чергову книгу Стіва Нісона - За межею японських свічок. Цього разу він просунувся ще далі, і створив книгу по високоефективної японської технології графічного аналізу, яку до цього не була відома ні однієї західної практики.

Ця людина справжній професіонал в сфері технічного аналізу на ринку Форекс.

Якщо порівнювати класичні методи торгівлі, інвестування і хеджування, то Стів Нісон зумів показати, що можна досягти великих результатів, використовуючи його нові методи, що дають ще кращий ефект. Книга «За межами японських свічок» містить велику кількість ілюстрацій, графіків та інструкцій. Так само вся необхідна Вам інформація, яка наведе на точні правила з аналізу та відбору інформації - словом, допоможе взяти на озброєння чітко відпрацьовані інструменти і поставити Вас на місце передового технічного аналізу.

У своїй книзі "За межею японських свічок", автор Стів Нісон розкриє всі секрети, як використовувати найважливіші чотири інструменти, які до цього були засекречені японцями. «Кагі» - так називаються графіки, трехлинейного прориву, так само графік «ренко» та індекс різниці, це абсолютно різні аналізи, які дають прогнози рухів, для визначення точних входів на купівлю та продаж.

Своїм навчанням Стів дивує новими навичками графічних методик своїх читачів, і розкриває для них двері у світ секретних японських свічок. Автор книги "За межею японських свічок" так само показує нові технології, з допомогою яких японські свічки або окремо, або навіть разом з західної класичною технікою можливо застосувати мало не до кожної торгової стратегії інвестування або хеджування. Якщо говорити про гранях на ф'ючерсних ринках, то головною темою свого минулого видання "Японські свічки: графічний аналіз на ринку форекс", автор побачив і розглянув у цьому свічкові моделі у всіх його застосування до аналізу на ринку валют, облігацій і акцій.