Новинний радник NewsCatcher Pro до 400 в місяць


Радник NewsCatcher Pro (вимовляється "ньюзкечер про", перекладається як "ловець новин, професійна версія") призначений для торгівлі на ринках Форекс за допомогою програми MetaTrader 4.

NewsCatcher Pro здатний дерутинизировать процес торгівлі з кількох валютних парах з відкриттям угод напередодні виходу новин.

Увага! До 22 січня 2014 р. цей радник називався "Мультивалют". Відеоролик з цієї стратегії записаний значно раніше, однак у ньому як і раніше демонструються основні принципи роботи. Перейменування пов'язане з гучним розвитком МетаТрейдера і, як наслідок, зміною самого радника: код радника оптимізований, доопрацьовані 6-годинний фільтр і режим "гонка за лідером", замість кнопок-рядків з'явилися звичайні кнопки і т. д.

Оновлення 6 серпня 2014 р.

Відразу після запуску радник «виходить в Інтернет» і забирає економічний календар на поточний тиждень зі спеціальної сторінки сайту ameboo.com. Наочне подання календаря Форекс (який, до речі кажучи, автоматично оновлюється по мірі надходження нових даних) можна подивитися за цим посиланням За 10 хвилин до виходу черговий новини (але не пізніше ніж за 5 хвилин) NewsCatcher Pro відкриває два відкладених ордера за відповідною валютній парі. Якщо новини за різними валютними парами виходять одночасно, і користувач задав багатовалютний режим торгівлі, NewsCatcher Pro без зусиль розбереться, які ордери і коли потрібно відкрити. У відкладених ордерів є приблизно 20 хвилин, щоб спрацювати. При русі ціни до виходу новини радник переносить ордери слідом за ціною. Якщо після закінчення 20 хвилин нічого не відбувається, NewsCatcher Pro автоматично видаляє відкладені ордери.

NewsCatcher Pro вміє тралить власні операції з допомогою простого трейла і трейла по індикатору iParabolic. Для простого трейла користувач може задати значення трейла. Можна включити обидва режими трейла. Тейки виставляються як за значенням (наприклад takeprofit=200), так і по найближчих 4чх піків, які радник обчислює автоматично.

Новинний радник NewsCatcher Pro до 400 в місяць


NewsCatcher Pro також вміє закривати всі відкриті угоди в безубиток. Це може бути зручно, якщо з'явилися незручні угоди, і немає часу або бажання стежити за тим, коли виникне сприятлива нагода для їх закриття. Функції управляються за допомогою спеціальних кнопок, які розміщені прямо на графіку. Щоб включити кнопку, досить злегка перенести її вліво, і щоб відключити – вправо.

Тейкпрофіт і стоплосс задаються в два етапи: спочатку відкриття ордера, потім зміна цільових значень. Таким чином, радник може торгувати в будь-якому середовищі виконання. Радник коректно працює з різними котируваннями цін. Лот зручно вказувати у вигляді фіксованого значення або відсотки від депозиту (у цьому випадку достатньо додати знак «%» в кінці). Щоб торгувати відразу за кількома валютним парам, досить кинути NewsCatcher Pro на один графік.

Радник NewsCatcher Pro пише на графіку останню новину, за якою була відкрита угода. Щоб подивитися більш детальні відомості про цю новину, достатньо перейти по посиланню на сторінку економічного календаря. У момент виходу новини на цій сторінці з'явиться фактичне значення, якщо це передбачено. Користувач завжди може скорегувати відкладені ордери або відкриті угоди у відповідності з фактичними значеннями.

Відомо, що ринок «лихоманить», коли фактичне значення відрізняється від прогнозованого. Найчастіше напрямок відкладених ордерів не має значення. Найголовніше – вчасно їх встановити і прибрати ті, які не спрацювали. Саме з цим завданням чудово справляється радник NewsCatcher Pro.

Радник містить мінімум параметрів. Користувач може використовувати налаштування за замовчуванням (багатовалютний режим торгівлі) або явно вказати, які валютні пари слід використовувати. Єдиний параметр, який вимагає граничної уваги, це gmt, тобто параметр, який вказує зміщення часу брокера щодо календаря.

NewsCatcher Pro можна протестувати в тестері стратегій MetaTrader 4. В силу існуючих обмежень MetaTrader 4, тестувати можна тільки одну валютну пару. Таким чином, реальний результат завжди видно тільки в режимі торгівлі «лайв» (демо рахунок або рахунок робочий).

День і час завантаження економічного календаря не мають значення, так як кожна новина має свою унікальну мітку часу. У разі збою або обриву зв'язку, перевстановлення терміналу MetaTrader 4, ручного закриття ордерів і угод та інших оказій NewsCatcher Pro просто продовжує роботу у відповідності з новими умовами торгівлі.

Показати / Приховати текст

Увага! Радник зможе торгувати тільки в операційній системі Windows.

Відразу після оплати користувач отримує посилання на ZIP-архів, який включає докладний файл інструкцій і EX4-копію радника. Для початку торгівлі потрібно написати розробнику і «прив'язати» свій примірник радника. Допускається безкоштовна прив'язка не більше одного реального рахунку за півроку.

Піратські копії легко відстежуються за спеціальним трекеру і блокуються. Будь-яка дія, що порушує авторське право розробника, легко виявляється і призводить до конфлікту. Будь неблагонамеренное поведінка відбувся або потенційного покупця легко виявляється і призводить до конфлікту.

Для отримання безкоштовних оновлень слід залишити позитивний відгук. Планується збільшення вартості радника NewsCatcher Pro по мірі появи інтересу з боку співтовариства трейдерів і можливого удосконалення алгоритмів. Обговорення стратегії торгівлі на новинах і цього радника по посиланню, як водиться, без необхідності реєстрації.

Не рекомендується використовувати радник у брокерів: Інстафорекс (скасовує прибуткові угоди постфактум), Робофорекс (збільшення спреду на порядок в момент виходу важливих новин).

Сторінка опису Радника NewsCatcher Pro 50 $
Купити Новинний радник NewsCatcher Pro 50 $