Купівля радника форекс


У зв'язку з підвищеною популярністю останнім часом на ринку форекс інтернет рясніє оголошеннями, як примножувати і тільки примножувати свій капітал на депозиті кожен місяць на 100% .

Пройшовши по посиланню оголошення, швидше за все, буде пропозиції від потенційного продавця супер прибуткового радника. Радник на міжнародному ринку обміну валюти – це спеціальна програма, розроблена за допомогою програмування виходячи з історії, автоматично аналізує ситуації на ринку і самостійно на автоматичному режимі приймає рішення на покупку або продаж по тій чи іншій валютній парі з метою отримання прибутку. Доказом прибутковості запропонованого радника найчастіше служить звіт, всілякі фото прибутку і т. д. Ціна за такий робот обіцяє перетворити все життя в суцільну казку і нескінченні потоки грошей варіюється від 500 - 3000 у. е.

Тепер спробуємо розібрати так, сказати по поличках, скільки можна буде заробити, якщо купити собі ось такий «подарунок долі». Звичайно, можна дізнатися багато інформації на Форумі форекс, але ми спробуємо Вам пояснити в цій статті. Приклад: початковий депозит дорівнює 500 доларам США, дилінговий центр для торгівлі надає плече, нехай воно буде 1:100, радник обіцяє подвоїти початковий депозит на 100% тобто рівно за місяць депозит повинен становити вже 1000 у. е., а ще через місяць 2000 у. тобто, через півроку депозит повинен бути = 32.000. е! Що через 12 місяцем буде = 2048000 доларів США. Ну що ж зовсім непогано – це величезна сума. А що якщо початкова сума грошей на депозиті буде не 500 доларів, а, наприклад, 5000 неважко припустити, що прибуток буде понад просто колосальною.

Ось тільки на язиці крутиться одне питання ну навіщо продавати Грааль, якщо він приносить такі доходи? Або з якоїсь причини продавець хоче показати всім бажаючим таке джерело доходу і продає його при цьому за невизначену суму, коли з такими доходами від радника він може його надати абсолютно безкоштовно? Відповіді на ці прості питання як 2*2 – є шахрай продавець «повітря», а радника немає! і не було! і не буде! тому що красиві звіти – це псевдопоказатели. І весь прибуток таких ось продавців складається від продажу радника. Можна припустити, що найімовірніше продавець навіть не має ніякого відношення до ринку форекс, ніколи не займався ручним трейдингом, а якщо і займався чимось так це тільки тим, що підробляв красиві звіти в торговій платформі.

Придбавати торговий радник все одно, що викинути гроші на вітер і витратити при цьому купу часу і нервів від очікування дива.