Правда про тестування Радників на історії і про 99


Ніколи не вірте тестування на історії!!!!!!!!! Це ж історія! Ринок ніколи не буде таким як раніше. Радник на історії можна трохи «підточити» або зрозуміти як він працює...

Але Оптимізувати тільки на реалі!.

І до речі — точність 99% це так заманливо — АЛЕ — у році 365 днів. 1% від 365 — 3,65. Тобто в котируваннях 99% поидее є маленькі дірки, загальною сумою 3,5 дня!!! Ви уявляєте що сов може зробити за 3,5 дня?)))))))) Злити всі нафик! Правильно!)

Тести на історії — тільки щоб зрозуміти як працює сов і трохи його налаштувати.

Як же я торгую на радників?

Я шукаю радники, на просторах інтернету, у яких є історія реальної торгівлі протягом Мінімум!!! 3-4 місяці. А краще рік.))
Я їх скачую і вигнала на історії за пів року. Навіщо? Щоб зрозуміти, як вони працюють, як входять у ринок, як виходять, де і чому ставлять отложкі.

Далі я трохи бавлюся з налаштуваннями і дивлюся, на що вони впливають. Потім, підібравши непоганий сет на історії ставлю сова на демо. І дивлюся як він торгує, аналізую, як було б краще і на ходу міняю налаштування. і дивлюся що змінилося. Це і називається оптимізація! Але це ще не все. Демо рахунку відрізняються від реала!

Коли радник потрапляє на реальний центовий рахунок, він далі продовжує проходити обкатку.... і так далі!!
+ щотижня треба проганяти сов на історії за 1,5-3 місяці і оцінювати, а як було б краще... І надалі враховувати це в реальній торгівлі...
Грааля НЕМАЄ! Ринок постійно змінюється! Включайте голову і будете заробляти! Навіть радниками на стратегії Мартінгейл можна чудово заробляти!

Чекаю Вашої критики!)) Адже вищевикладений текст, це всього лише моя особиста думка)