Програма 'Розумний трейлінг Стоп' безкоштовно


Багато хто скаже що трейлінг стоп корисна опція. І я з цим повністю згоден. Але є великі мінуси у стандартного трейлінг стоп. Постараюся коротко перерахувати мінуси стандартного трейлінг стоп.

По перше трейлінг стоп ставиться в пунктах і це не дає трейдеру маневрувати з допомогою даної функції. Тобто ми можемо вказати зафіксований діапазон в пунктах, приміром 20 пунктів, і стоп лосс буде рухатися за ціною в тому ж діапазоні. Це найбільший мінус який дав мені ідею замовити саме такий розумний трейлінг стоп.

Тепер коротко про даному скрипті, експерта Розумний трейлінг стоп saharas_stoplloss Як це працює. Після того, як відкрили лот, ми додаємо цей скрипт на графіку (на графік тієї пари по якій ми відкрили операцію) Додається скрипт як експерт тому не забувайте включити опцію "Дозволити раднику торгувати" Після чого відкриваємо свйоста скрипта/експерта і в віконці ми побачимо 3 пункту (поля) Ці поля для установки стоп лосс з 3 рівнями. Наприклад. Ми купили EUR/USD за ціною 1,3400 і ми думаємо що ціна дійде як мінімум до 1,3500 але може ціна підніметься від 1,3500 ще вище. Але ми поки бачимо мету як мінімум 1,3500. В такому разі ми відкриваємо властивості скрипта і на перше поле встановлюємо перший рівень трейлінг стоп. На нашому прикладі це буде 1,3500. Ми припускаємо, що ціна підніметься ще вище приблизно до 1,3550 а якщо закріпиться то ще до 1,3600. В такому разі на друге поле ми додаємо трейлінг стоп 1,3550 і на третє поле додаємо ціну 1,3600. І сидимо спокійно. Тепер у нас є 3 рівня трейлінг стоп Перший рівень - 1,3500 Другий рівень - 1,3550 Третій рівень - 1,3600. Відбудеться наступне, як тільки ціна дійде до 1,3500 наш скрипт автоматично встановить стоп лосс на рівень 1,3500 (враховуючи спред) Якщо ціна піде ще вище до рівня 1,3550 то наш скрипт переставить стоп лосс на 1,3550 і наприкінці якщо ціна продовжиться рости і дійде до 1,3600 тоді також наш скрипт перенесе стоп лосс на 1,3600. Після всього цього, якщо ціна продовжить своє зростання то скрипт більше не переставить стоп лосс на інший рівень. Тому що ми вказали 3 рівня трейлінг стоп. Для того що б скрипт далі супроводжував стоп лосс за ціною нам треба знову зайти у властивості і встановити нові рівні.

Програма 'Розумний трейлінг Стоп' безкоштовно


Нагадаю що:
Скрипт додаємо в папку з експертами/радниками
Скрипт saharas_stoplloss додається на графік як експерт/радник.
Не забуваємо включити опцію "Дозволити раднику торгувати"
Якщо на одній валютній парі відкриті кілька угод, в такому випадку скрипт встановить стоп лосс для всіх угод даної валютної пари
Скрипт не буде працювати коректно якщо у вас на одній валютній парі є угоди на дві сторони, тобто Buy і одночасно Sell
Для інших операцій які відкриті з іншого валютній парі треба додавати скрипт і на графік цієї валютної пари.

Завантажити letitbit.net