Радник DayProfitSE прибуток 100


Вистачить просиджувати годинами біля моніторів, вистачить безсонних ночей, вистачить безповоротно втрачених нервових клітин. Пора настала, щоб комп'ютер без господаря приносив йому прибуток.

Все, що потрібно для роботи - це нормальний Диллинговый Центр і пристойний радник. DaytProfitSe Даний радник працює на денному графіку. Робоча валютна пара GBP/USD.

Принцип роботи:
по закінченні формування денної свічки виставляються два відкладених ордера на покупку і на продаж. Ордери виставляються за верхнім і за нижнім рівнями свічки. Кожен ордер має страховку у вигляді дуже невеликого стоп-лосс – на той випадок, якщо ринок піде проти нас. Справедливості заради слід зауважити, що ринок проти нас ходить вкрай рідко!

Тепер розглянемо ситуацію, в якій ми йдемо за ринком в потрібному напрямку. В спрацювання ордері, вже отримав кілька пунктів прибутку, стоп-лосс зсувається в бік безубитка. Таким чином, стоп-лосс перетворюється в нашого найкращого друга - ордер візьме МАКСИМАЛЬНУ ПРИБУТОК!

Отже, що ми маємо:
феноменально прибуткового радника з дуже розумною торговою стратегією! Із вдячністю ми беремо ринку дрібні збитки і з не меншою вдячністю забираємо у ринку БІЛЬШИЙ прибуток, не заважаючи їй рости!