Радник GEPARD 5.0 безкоштовно ключ


Мультивалютний радник GEPARD 5.0 є останньою версією легендарного, самого стабільного і перевіреного часом експерта / радника для прибуткової торгівлі на ринку FOREX (форекс).

Радник мультивалютний тобто торгує практично на всіх валютних парах. Радник може одночасно використовувати в торгівлі будь-який з доступних інструментів торгівлі (валютні пари, CFD, метали тощо). Спочатку він налаштований на торгівлю по 28 основних валютних парах 36 контрактами на різницю (CFD і металів - GOLD і SILVER.

Перевага даного радника полягає у повному аналізі поточного стану на ринку і прийняття зважених рішень щодо диверсифікації відкритих позицій і накопичення портфеля хеджирующих ордерів.

Радник встановлюється на один графік, будь-якої валютної пари, а торгує одночасно по всім дозволеним у налаштуваннях інструментів.
Таким чином, використовуючи різні торгівельні інструменти, радник хеджує ризики загального торгового портфеля.

У процесі роботи радник контролює відкриту валютну позицію по кожній валюті з метою мінімізації валютних ризиків. Завдяки тому, що торгівля ведеться відразу в декількох напрямках, радник не зациклюється на супроводі однієї відкритої позиції, а відкриває паралельні позиції по іншим інструментам, таким чином, компенсуючи ризики і практично зводячи можливість великий осідання до нуля.

Радник не є пипсовщиком, до його роботи немає претензій з боку жодного з відомих брокерів.
Оскільки радник одночасно може торгувати декількома інструментами, його прибутковість в рази перевищує прибутковість одновалютных радників.

GEPARD© 5.0 - радник нового покоління, що дозволяє не обмежуватися торгівлею тільки однією або кількома валютними парами, а використовувати весь потенціал ринку, і весь спектр можливих інструментів торгівлі!

ОСНОВНІ МОЖЛИВОСТІ РАДНИКА:

- Мультивалютна, хеджирующая торгівля (валюти + CFD + метали)

- Кілька стратегій торгівлі: трендова (за індикаторами Parabolic SAR, Stochastic, ADX, CCI), флетовая, торгівля на відкатах (корекція руху), скальпінг, арбітраж валютних курсів

- Можливість самостійно вибирати використовуються підсистеми торгівлі, тобто формувати портфель стратегій

- Трендові фільтри перешкоди для відкриття позицій проти стійкого тренду (за індикаторами OsMA, PSAR, ADX)

- Додаткові фільтри на відкриття позицій: фільтр швидкості руху ціни, фільтр прискорення, фільтр обмежувальних рівнів, фільтр максимумів/мінімумів, фільтр поглинання

- Різні можливості установки стоп-лоссов (безубиток, фіксований, з часу знаходження в ринку, динамічний за індикаторами тренду)

- Можливість супроводу відкритих позицій за допомогою трейлинга

- Можливість використання сіткового відкриття ордерів в осіданні - аналог неагресивного мартінгейла

- Можливість включення інверсної торгівлі (для випадків, коли радник потрапляє в протифазі до ринку)

- Можливість відкриття позицій тільки в напрямку позитивних свопів

- Гнучка система мані-менеджменту ММ (завдання ризику торгівлі або торгівля фіксованими лотами)

- Автоматичне визначення типу торгового рахунку і розрядності котирування (стандартні або розширені котирування) - радник сам донастраивает параметри під відповідні умови торгівлі

- Можливість вирішення торгівлі тільки BUY або тільки SELL по різних інструментах, що дозволяє прив'язати торгівлю радника до результатів довгострокового фундаментального аналізу

- Можливість завдання шаблону назв валютних пар (для торгівлі в ДЦ з нестандартними назвами інструментів, наприклад EURUSDFXF)

- Можливість відкладеної установки SL і ТР шляхом модифікації ордерів

- Різні сервісні можливості

У результаті всіх реалізованих доробок, у порівнянні з попередніми версіями, радник торгує більш акуратно, результати торгівлі стали ще більш прибутковими і стабільними. Кількість угод зменшилася, але вони стали більш виваженими і адекватними ринку.

Додаткова інформація: Радник продається у вигляді ex4 файлу, він скомпільовано і готовий для використання в терміналі MetaTrader. Радник може працювати на рахунку абсолютно самостійно і не потребує втручання людини. В комплект продажу входить досить докладна інструкція з встановлення та налаштування радника. Ніяких складнощів у використанні радника немає, він може стабільно і прибутково працювати з налаштуваннями за замовчуванням.

Обмеження на мінімальний депозит в раднику відсутня, тобто торгувати можна при будь-якому депозиті. Але в цілях мінімізації ризиків торгівлі, ми б рекомендували на міні-форексі (хв. лот = 0.1) починати хоча б з 20000$, на мікро-форексі (хв. лот = 0.01) – з 2000$. Якщо це занадто великі суми для Вас, тоді рекомендуємо починати на центових рахунку. На центових рахунках наведені суми можна поділити на 100 (200$ 20$ відповідно).

Увага!
Радник GEPARD 5.0 без ліцензійного ключа не буде працювати на реальному рахунку. В нашому архіві ви також знайдете ключ для радника GEPARD© 5.0.
Установка ключа: Ставите ключ на графік як експерта, у ньому прописуєте свій номер рахунку, коли встановіть, заходьте у вкладку терміналу експерти (поруч з журналом) і дивіться свій номер ключа. КЛЮЧ В АРХІВІ !!!!