Радник Graal 2010 безкоштовно


Хочу запропонувати Вашій увазі саму інноваційну технологію торгівлі на ринку FOREX! Радник «ГРААЛЬ» - це унікальний, новий радник, який допоможе Вам в роботі на Форексі, при депозиті вже від 1000 доларів.

Радник «ГРААЛЬ» приносить прибуток вже на реальних рахунках. Експерт призначений для валютної пари GBP/USD. Понад 90% угод - прибуткові. Повна автоматизація і візуалізація торгового процесу.

Радник не є пипсовщиком або скальперів, тому будь брокер його сприйме нормально і не заблокує вашу роботу. Для роботи раднику необхідний брокер з 4-значними котируваннями і бездоганною репутацією, робоча платформа MetaTrader 4.0. Не працює з брокерами, де умовою торгівлі є виставлення ордерів без SL і TP, а тільки по модифікації (наприклад, Броко).

Радник сам успішно розрізняє ордера і стежить тільки за тими ордерами, які виставив сам. Ви можете торгувати самостійно на тому ж рахунку, радник не омине Ваші ордера. Принцип, за яким він працює, в секреті. Скажу лише, що в основу лягла моя торгова система та принципи безпрограшних стратегій, з якими я успішно торгую протягом 2 років.