Радник Krokhobor безкоштовно


Радник Скнара створений для активної торгівлі по парі USD/JPY на графіку m5, не вимагає додаткових налаштувань і з задоволенням торгує як мікро (0,01), так і звичайними лотами.

Максимальна просадка по нашому досвіду досягала 300-500$ 1000-доларового рахунку, але тут вже питання фортеці Ваших нервів...

Як і будь-який інший радник, звичайно ж, Скнара не може передбачити несподіванок по новинах, катастроф і інших неприємностей, тому його торгівля вимагає уважного і розумного аналізу. При зміні налаштувань рекомендуємо попередньо гарненько протестувати його на демо-рахунку.
Коротка довідка за параметрами радника:

- TakeProfit - незмінна надалі радником велична, що виставляється відразу ж разом з ордером;

- StopLoss - тралится радником автоматично, значення трала визначається по формулі від поточної волатильності ринку;

- Lots - обсяг ордера в лотах;

- Otklonenie - максимально допустиме відхилення в ціні відкриття/закриття ордера при сильних рухах ринку;

- MinimumPribily - мінімальна прибуток у валюті депозиту, яку ми хочемо отримати з одного ордера;

- Periode - опорний період для радника, повинен відрізнятися від періоду поточного графіка, бути менше його, тобто якщо у нас графік 5 хвилин, то менший період буде дорівнює 1, якщо графік 1 годину (60 хвилин), але менший період буде дорівнює 30.

- SrProsadka - загадкове число, яке ми обчислюємо за хитрою формулою і яке використовується при Мані Менеджменті та обчисленні кількості ордерів, які може виставити радник. Воно дуже приблизно дорівнює середній просіла по одному ордером, а краще, якщо міняєте наші установки, визначити його шляхом оптимізації в тестері.