Радник inControl - Контроль вашого депозиту


Ми представляємо вам новий продукт програмістів, які працюють в сфері Форекс на MQL – радник Форекс InControl. Даний радник веде повністю автоматизовану торгівлю, яка практично не потребує втручання трейдера.

Він не відкриває позиції постійно, а чекає самій вигідній ситуації на ринку. Це перевага відкриває можливість використовувати кілька радників одночасно, що при правильній диверсифікації дасть майже 100% впевненість в тому, що ви збільшите свій капітал.

InControl є одним з передових радників. Ним можуть користуватися абсолютно все. Його можливості підходять як для досвідчених трейдерів, так і для новачків.

Ось список того, що робить InControl одним з найкращих радників Форекс:
• Суворий контроль осідань. Не секрет, що основне завдання будь-якого трейдера – не втратити свій капітал. Для цього потрібно створити правильний розподіл банку. InControl цілком здатний впоратися з цим завданням без вашого втручання. Радник покаже вам, яку максимальну частину ваших коштів ви можете втратити. Талановиті розробники подбали про те, щоб радник точно розраховував можливі втрати і створював захисні зупинки на правильних рубежах. Навіть у самих непередбачених ситуаціях ви втратите не більше, ніж вкаже вам InControl.
Радник підтримує торгівлю на декількох валютних парах. Код радника практично універсальний. Він може торгувати на парах з низькою і високою волатильністю. З усіх були відібрані 4 оптимальні пари для торгівлі. Використання декількох фінансових інструментів одночасно дає додаткову площину в організації розподілу банку. Мультивалютна торгівля знизить ризики і збільшить прибутковість торгівлі.
• Управління ризиком і розподіл банку. Це пункт, з-за якого мільйони людей залишили Форекс назавжди. Використання декількох валютних пар, на яких радник буде працювати паралельно дозволяє стабільно торгувати з високим ступенем прибутковості.Переваги радника InControl незаперечні:
• Він настільки простий в налаштуванні, що навіть той, хто тільки вчора познайомився зі світом Форекс, зможе з легкістю управляти радником.
• InControl повністю автоматизований. Йому не потрібно ваше втручання.
• 4 оптимальних інструменту (USD/JPY, AUD/USD, EUR/GBP, GBP/JPY)
• Сувора диверсифікація.
• Різні стилі торгівлі.
• Перевірений часом.
• Швидка торгівля на тайм-фреймі М30