Радник Maximus v17 (нейронна мережа автооптимизатор мульти)


Радник maximus_v17 призначений для торгівлі на ринках Форекс за допомогою програми МетаТрейдер 4. Основні характеристики радника: мультивалютний режим (кілька інструментів з одного графіка), торгівля від консолідацій, нейронна мережа, автоматична оптимізація і механізм компенсації незручних угод.Останнє оновлення 16 липня 2015 р.

Радник визначає дві цінові консолідації — вище і нижче поточної ціни. Як тільки ціна виходить з «хмари» консолідації, з'являється можливість для відкриття операції (пробій або розворот). Відомості про кожну операцію (параметри індикаторів) записуються в спеціальні файли нейронної мережі. Перед відкриттям угоди радник maximus_v17 пропускає поточні параметри індикаторів через нейронну мережу, яка виступає в ролі фільтра. Радник веде облік всіх відкритих угод і, при необхідності, приймає рішення про компенсації незручних угод за рахунок прибутку інших угод за відповідний період. Автоматична оптимізація, як і раніше, виконується на щоденній основі. Теоретично кількість пар, для яких можливе послідовне виконання оптимізації, не обмежена. Користувач отримує 4 сету для пара AUDUSD, EURUSD, GBPUSD і USDJPY. Сети можуть бути схожими, нові можна запитати в темі радника http://ameboo.com/article/aid=103

Лот зручно вказувати у вигляді фіксованої суми або відсотка від доступних засобів. В останньому випадку достатньо додати знак відсотка наприкінці значення. Спеціальна функція забороняє відкривати угоди протягом деякого часу, якщо на вихідних утворився так званий геп. Це також важливо для проведення автоматичної оптимізації, яка виконується незалежно від днів тижня.

Що нового в 17-ої версії. Радник maximus_v17 малює рівні підтримки і опору на інших графіках, працюючи на одному графіку (параметр draw_all). Можна вказати відносний лот менше 0.01% (наприклад, 0.005%). Вдосконалена робота компенсації.

У спеціальній темі http://ameboo.com/article/aid=103 вітаються будь-які коментарі та пропозиції по удосконаленню системи.

ОС тільки Windows. Депозит від 100 доларів (хв. лот в цьому випадку 0.01). Радник вміє працювати з звичайної та розширеної котируванням цін (4-значний або 5-значний депозит, або інакше для інших інструментів). Market execution (ринкове виконання або NDD) або instant execution (моментальне виконання). Параметри дублюються на жорсткому диску, тому ніякі системні збої не порушать алгоритмів роботи. Разом з радником Ви отримуєте детальний файл інструкцій.

Примірник радника прив'язується до номера реального рахунку (не більше 1 рахунки кожні півроку). Демо-рахунок працює без прив'язки.

Моніторинг демонструє роботу радника в минулому і не гарантує настільки ж успішну роботу в майбутньому.Торгівля на Форекс пов'язана з ризиком великих фінансових втрат. Радник являє собою програмний код, який здатний дерутинизировать процес торгівлі, але не гарантує безпомилкове прийняття рішень і може допускати осідання.
Додаткова інформація

Піратські копії легко відстежуються за спеціальним трекеру і блокуються. Будь-яка дія, що порушує авторське право розробника, легко виявляється і призводить до конфлікту. Будь неблагонамеренное поведінка відбувся або потенційного покупця легко виявляється і призводить до конфлікту.

Сторінка опису Maximus v16 116 $
Купити радник Maximus v16 116 $