Радник RS Trade Copier v7.3 - Копіювальник угод


Повністю автоматичний копіювальник угод (ретранслятор угод) для MT4.

• Класичний - Пряме копіювання угод, точне повторення всіх торгових операцій що відбуваються на головному рахунку джерелі.Автоматичний копіювальник угод призначений для копіювання угод (ордерів) з одного або декількох рахунків (терміналів MT4) на один або кілька інших рахунків (терміналів MT4).

Подібні програми мають назву «Ретранслятор». Це повністю автоматичний копіювальник угод незамінний помічник інвесторам, які працюють за сигналами успішних трейдерів, копіюючи угоди з одного або декількох рахунків (джерел) на один або кілька рахунків (приймачів) одночасно. Програма постійно стежить за змінами на ринку і при появі нового ордера на отслеживаемом рахунку (джерело) негайно копіює його на Ваш рахунок або рахунки (приймачі).

Програма може працювати з абсолютно будь-якими ДЦ з різними умовами і з різноманітними типами рахунків, не залежно від базових валют рахунків. Копіювальник вільно працює і з такими ДЦ, які забороняють відкриття ринкових ордерів із заздалегідь встановленими рівнями Стоп-Лосс і Тейк-Профіт, програма в цих випадках відкриває всі ринкові ордери в два етапи, спочатку відкривається сам ордер, а потім встановлюються його Стоп рівні. Всі накази виконуються практично миттєво без затримки і прослизання.

Система складається з двох окремих MQL4 програм (радників), «RS-Trader» та «RS-Investor», більше для роботи ні чого не потрібно, передбачені всі можливі комбінації та варіанти використання, код оптимізовано таким чином, щоб при обривах зв'язку, виключенні або інших збої система працювала стабільно і без помилок. Система може працювати в будь-яких комбінаціях і умовах, на будь-яких рахунках і з будь-якими інструментами.Схема роботи проста.

• Запускаємо термінал, куди будуть копіюватися угоди (термінал «Інвестор»).
• Також запускаємо термінал, з якого буде проводитися копіювання угод (термінал «Трейдер»).
• В терміналі «Інвестор», відкриваємо свій рахунок, куди потрібно скопіювати всі угоди.
• А в терміналі «Трейдер», за инвесторскому паролю або пароль трейдера(що зручніше/доступно), відкриваємо рахунок цікавить нас трейдера.
• Після цього в терміналі «Інвестор», до будь-якого графіком прикріплюємо радник «RS-Investor».
• А в терміналі «Трейдер», до будь-якого графіком прикріплюємо радник «RS-Trader».
• Все, тепер система автоматично відстежує і копіює всі угоди на Ваш рахунок.

Сторінка опису RS Trade Copier v7.3 20 $
Купити радник RS Trade Copier v7.3 20 $