Радник Strategy Tester Report V. I. P. v.45


Механічні торгові системи братів Луганських відрізняються високою надійністю, і, при правильному підході до управління капіталом, здатні планомірно і гарантовано приносити прибуток.Дослідним шляхом встановлено, що найбільший прибуток виходить при середньо-строковій торгівлі, коли кожна угода утримується від одного до декількох днів, для того, щоб не закривати потенційно прибуткову угоду, а збільшувати прибуток, розумно обмежуючи при цьому збитки. Саме такі можливості закладені в алгоритмах механічних торгових систем братів Луганських. Це одна з найбільш грамотних схем управління капіталом.

V. I. P. v.45 Найбільш дивна особливість радника є його дивне почуття тренда. Він заздалегідь відчуває тренд і відкривається на його початку, практично без опаздания, а навпаки, з випередженням! Ви самі зможете стати свідками того, що радник відкриває угоду в покупку на флеті і буквально через кілька годин починається потужний, затяжний висхідний тренд на 200-300-600 і більше пунктів.

Потім на вершині тренда радник фіксує прибуток (істотно збільшуючи при цьому Ваш депозит) і відкриває угоду на продаж, і через кілька годин починається сильний спадний тренд тобто знову в нашу сторону, знову накопичується прибуток і збільшується депозит. Здатність випереджати рух ринку не раз захоплювала досвідчених трейдерів, які спостерігали за роботою радника в режимі онлайн на одному з реальних рахунків.

Насправді ж ніякого обману в ньому немає - найпростіший математичний розрахунок, який визначає настрій учасників ринку (фондів, трейдерів, компаній, банків). Хоч це і звучить неправдоподібно, але все набагато простіше. На ринку часто складається ситуація згасання одного руху ціни і розвиток руху протилежного, саме коли тенденція ще знаходиться в зародку, радник і відкриває угоду, заздалегідь визначаючи подальший напрям цін.

Рекомендована валютна пара GBP\JPY. Радник встановлюється на часовий графік (Н1), з налаштуваннями за замовчуванням. Радник трендовий, тому краще працює на кросах. При бажанні ви можете оптимізувати його і для інших валютних пар.