Радник Tokyo 'GBPUSD' v11 Скачати безкоштовно


Хочете заробити на Форекс, але не знаєте, як почати, і немає часу торгувати вручну? А може Ви відбувся трейдер, і вирішили частково автоматизувати свою торгівлю?Встановіть свого експерта для автоматичної торгівлі! Радник Tokyo написаний для терміналу Metatrader 4.
Робот виконує всю роботу за вас – вивчає ринок, аналізує напрямок ринку (тренд), робить потрібні торгові угоди, фіксує прибуток. Вам залишається лише спостерігати і знімати прибуток з рахунку в місяць.

Прибуток від 10 до 80 пунктів на операцію.Торгує 2-3 рази в тиждень,відкриваючи по 3 угоди за ніч. В основі стратегії НЕ МАРТІНГЕЙЛ!
Працює в Азіатську сесію(c 3 ночі до 8 ранку час МСК.) на парі GBPUSD на таймфрейме H1. Чому вночі? Все просто! Ні для кого не секрет, що навіть досвідчені трейдери втрачають чималі суми на виході тих, чи інших несприятливих новин. Азіатська сесія - це той відрізок часу, на якому новини для пари фунт/долар не загрожують! Рух ціни в цьому випадку плавно формується попитом/пропозицією на ринку, що як не можна до речі для цього радника. Не ставте його на інші валютні пари!

Радник Tokyo 'GBPUSD' v11 Скачати безкоштовно


Це нова версія, в якій є деякі нововведення, на відміну від попередньої:

1. Закриття позицій по закінченні опр.часу,регулюється 2 параметрами:
PositionMaxOpenHours = 7 - через скільки годин закрити позицію, що не досягла Тейкпрофіта або Стоп-Лосс
PositionMaxOpenHoursMinProfit = 8 - мінімальний прийнятний розмір профіту, для закриття угоди по вищевказаному
параметру.Поставте мінус перед числом, якщо хочете, щоб позиції закривалися зі збитками
2. На графіку тепер вказується загальний можливий профіт
3. Покращена робота трейлінг-стоп

В архіві ви знайдете сам радник в компилированном файлі формату .ex4, файли з налаштуваннями формату .set, а також докладну інструкцію і принцип використання для отримання ПОСТІЙНОГО ПРИБУТКУ.