Радник форекс 2013 Fiddler EA v1.1


Мультивалютний радник форекс 2013 року Fiddler Expert Advisor v1.1 для торгової платформи MetaTrader4. Категорія радника відноситься до сітки, індикатори, мартінгейл.

Перший вхід в ринок робить по індикатору, всі інші входи працює отложками. Форекс радник Fiddler, в перекладі з англійської як скрипаль, у своїй стратегії замість струн, використовує експоненціальні ковзаючі середні, а замість смичка використовує сітку для отримання прибутку. Радник Fiddler дуже простий, добре тестується і піддається оптимізації.

Плюсом радника Fiddler можна назвати дві стратегії, які він використовує, це - трендова і контр-трендова. Для перемикання двох стратегій між ними використовується параметр Reverse (TRUE/FALSE). Швидка змінна середня використовується для входу в ринок, а повільна для аналізу, куди буде спрямований ринок. Для більш зрозумілих дій радника, накладіть на графік дві ЕМА з параметрами, які зазначені в налаштуваннях. Після перетину ціни швидкої ЕМА буде відкрито перший ордер, подальше відкриття ордерів супроводжується відкладеними ордерами.

Сітка працює за вказаною кроці в налаштуваннях, на кожен ордер ставитися стоп-лосс і загальний для всієї корзини ордерів тейк-профіт. Управління капіталом регулюється за допомогою параметра LotMult, рекомендовані значення від 1.6 до 1.8. Радник форекс Fiddler торгує в певний час (не постійно), але якщо використовувати його на декількох парах одночасно, то він показує хорошу прибутковість при помірних ризиках.

Показати / Приховати текст

Радник форекс 2013 Fiddler EA v1.1


Вимоги до депозиту:
Доларовий рахунок: мінімальний лот 0.01 від 6000$
Центовий рахунок: з мінімальним лотом 0.1 від 600$
Центовий рахунок: з мінімальним лотом 0.01 від 60$

Торговий термінал: MetaTrader 4
Валютні пари: EURUSD, GBPUSD, AUDUSD, NZDUSD, EURGBP, USDCHF
Часовий інтервал: H1