Радник форекс Fx Bringer 2015 Ultimate автоматичний


Можливості радника Fx Bringer

Fx Bringer є автоматичним роботом, який торгує тільки в заданий час. Він здатний аналізувати рух котирувань і на основі аналізу визначати, куди буде рухатися графік валютної пари найближчим часом на відповідному таймфрейме.

Існує три принципи, за якими працює даний радник. Вони працюють як разом, так і окремо. Fx Bringer здатний ефективно розподіляти банк. Він має три варіанти розподілу капіталу від консервативного до агресивного. Ви зможете вказати йому, з яким ризиком і прибутковістю торгувати. Радник може працювати щодня і приносити вам величезну прибуток.Особливості налаштування радника Fx Bringer

Даний радник простий у використанні. Його інтерфейс доступний для трейдерів-якого рівня. Навіть той, хто ще вчора не знав про Форекс нічого, сьогодні зможе користуватися цим радником. Все, що потрібно вказати раднику, це те, за якими принципами йому торгувати і який варіант розподілу банку взяти за основу. Все інше Fx Bringer зробить за вас!

Як правильно використовувати Fx Bringer

Цей радник може торгувати на різних валютних парах: AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY. Мінімальна сума для коректної роботи – 100$ при торгівлі на 0,01 лота. Можливості Fx Bringer дійсно вражають. Він здатний заробляти понад 150% за один місяць.

Чому варто вибрати Fx Bringer?

• Щоденна торгівля без перерв;
• Розподіл банку на ваш вибір;
• Грамотна диверсифікація торгівлі;
• Повністю автоматизований процес торгівлі, що вимагає мінімального втручання у свою роботу;
• Кілька валютних пар;

Робочий таймфрейм: М30. Це значить, що вже через кілька днів ви зможете переконатися в надійності і прибутковості Fx Bringer.