Радники Форекс для великих і малих депозитів


Радники форекс – це торговий робот, побудований на основі алгоритмів, які закладені в ньому і випливають з певної торгової стратегії. Останнім часом торгівля радниками набуває все більшої актуальності серед трейдерів.

Чому це відбувається?

Вся справа в тому, що робот, на відміну від людини, здатний працювати 24 години на добу, не відчуваючи при цьому ніяких емоцій.

У людини завжди є страх втрати грошей і на основі цього страху він може зробити багато необдуманих дій, які будуть суперечити його торгової стратегії. Цікавіше всього, що дуже часто трейдер робить необдумані дії свідомо, як би дивно це не звучало. Людина знає, що діє всупереч стратегії, перебуваючи при цьому в позиції надії на те, що він правий. Робот побудований на основі алгоритму, всупереч якого він ніколи не піде.

Жадібність не дає людині терпіти прибуток. Більшість трейдерів терплять величезні осідання, але як тільки ціна перетинає зону беззбитковості і показує мінімальний прибуток, трейдер закриває позицію. Частково з жадібності, частково із-за того, що більше не хоче терпіти ту душевну біль, яку заподіяла йому осідання. А просадка, це природна частина роботи і, часом, може тривати днями. Роботу все одно, в мінусі він на поточний момент або в плюсі. Якщо його алгоритм скаже йому, що пора фіксувати прибуток – робот її зафіксує.

Робота трейдера – це дуже непроста діяльність і ті, кому вдається справлятися як з жадібністю, так і зі страхом, здавалося б, не потребують допомоги роботів.

Але чому, якщо робот систематично показує прибуток, не задіювати його як другорядного трейдера, який при низьких ризиках буде приносити 10-20 відсотків прибутку на місяць, окрім вашої власної прибутковості? Черговий плюс полягає в тому, що радник у торгівлі не задіює весь депозит, а тільки його частину, яку ви самі для нього визначаєте, що дозволяє використовувати решту маржу для відкриття власних позицій.

Але не всі безкоштовні радники можуть показати по-справжньому високі результати. Якщо ви хочете отримати робота, який надасть вам реальну допомогу, то наш сайт пропонує вам найкращі радники форекс, завдяки яким ви зможете вести цілодобову торгівлю на декількох валютних парах і здійснювати максимально вигідні угоди. Жалаем Вам удачі на реальних торгах!