Сучасна торговельна система GOLD VEIN999 v1.0 v2.0


Торговельна система “GOLDVEIN999 v1.0" дає прекрасну можливість отримувати гарний прибуток на форекс при будь-яких змінах ринку. Всі правила торгівлі не складні, навіть початківці трейдери легко зможуть заробити і здійснити свої мрії.

Результати роботи системи просто вражаючі, точність сигналів высокя і втрати зведені до мінімуму. Від вас тільки потрібно відкрити ордера точно за сигналами системи “GOLDVEIN999 v1.0". Кожен індикатор виконує свої функції. Можна налаштувати під свій стиль торгівлі. В інструкції є повний опис системи.

У торговельній системі “ GOLDVEIN999 v1.0" використовується набір з 20 –та спеціальних індикаторів, і 1 радника, який виставляє автоматично StopLoss. Якщо ви відкрили ордер на покупку або продаж валютної пари, то за відкриттям стежить 1 радник. Наприклад: якщо ціна вище StopLossa спрацьовує функція "зберігається" StopLoss. Якщо ви відкрили угоду на купівлю чи продаж і ціна зросла, а потім різко впала, то спрацює функція, "зберігається" StopLoss, який ви виставите самі за замовчуванням, всі параметри задані. Це дає можливість залишитися при своїх грошах. Якщо ціна пішла у зворотний бік, то ви втрачаєте кількість пунктів заданих за замовчуванням StopLossa.

У торгівлі беруть участь 30 валютних пар перерахування: ("EURUSD", "GBPUSD", "USDJPY", "USDCHF", "USDCAD", "AUDUSD", "NZDUSD", "EURJPY", "EURJPY", "EURCHF", "EURGBP", "AUDCAD", "AUDCHF", "AUDJPY", "CADCHF", "CADJPY", "CHFJPY", "NZDCAD", "NZDCHF", "NZDJPY", "EURAUD", "GBPCHF", "GBPJPY", "GOLD", "SILVER", "AUDNZD", "EURCAD", "EURNZD", "GBPAUD", "GBPCAD", "GBPNZD").

Сучасна торговельна система GOLD VEIN999 v1.0 v2.0


Для рахунків з кредитним плечем 1:100 - 1:500 - 1:1000. Ви вибираєте самі Time Frame: (M30 - H1 - H4 - D1), де вам буде зручно торгувати. По системі визначаєте, який йде тренд: короткостроковий, середньостроковий або довгостроковий. Мінімальний депозит від $100, Розмір лота від 0.01, Мінімальний спред від 0.3, в даній системі ордера відкриваються в ручному режимі, згідно видаються сигналами системи.

Російською мовою ви почуєте голосові супроводу даної системи, які сповіщатимуть вас про купівлю або продаж валютної пари, встановленою у валютному терміналі. Голосові супроводу допоможуть вам уникнути помилок, здійснюючи купівлю або продаж. У торговельній системі“GOLDVEIN999 v1.0" використовується набір з 210-і голосових сигналів на 30 валютних пар, у кожній валютної пари є власні сигнали.

Наприклад: якщо ви відкрили і встановили торговельну систему на 8 валютних пар (EURUSD", "GBPUSD", "USDJPY", "USDCHF", "USDCAD", "AUDUSD", "NZDUSD") і торгуєте на одній з них, то ви почуєте сигнали інших 7-і валютних пар, коли купувати або продавати. Якщо зміниться напрям тренда, і почуєте звукове сповіщення на купівлю або продаж інших валютних пар, то можете за бажанням відкрити ордера на ці валютні пари з 7-в.

Крім звукових сигналів, є безліч інших написаних сигналів, які будуть вас сповіщати про купівлю чи продаж валютних пар.

Відео огляд радника GOLDVEIN999 v1.0 і GOLDVEIN999 v2.0
Показати / Приховати текст

Визначення сили тренда контролює стан 30 валютних пар в режимі реального часу. Це дає не тільки огляд поточної ситуації з валютами, але і подробиці про те, як вони змінюються в короткостроковій перспективі. Сила оцінюється від 0 до 100, і розраховується з участю всіх валютних пар. Тобто коли, наприклад: ви бачите сильний EUR і слабкий USD, то це означає, що EUR сильно проти валюти USD. Аналізуючи кожну валюту, ви можете вибрати кращі пари для торгівлі. Просто складайте пари, в які входять найбільш сильна або слабка валюта.

Система визначає лінії підтримки і опору. Максимальна чи мінімальна ціна визначається звуковим сигналом. Автоматичне визначення спреду та світового часу провідних світових бірж (Auckland, Sydney, Tokyo, Moscow, Berlin, London, New York, Seattle).

ПРИБУТКОВА СИСТЕМА ФОРЕКС GOLDVEIN999 v1.0
Опис торгової системи GOLD VEIN999 V1.0. 72 $
Купити торгівельну систему GOLD VEIN999 V1.0. 72 $

ПРИБУТКОВА СИСТЕМА ФОРЕКС GOLDVEIN999 v2.0
Опис торгової системи GOLD VEIN999 V2.0 80 $
Купити торгівельну систему GOLD VEIN999 V2.0 80 $