Види різних радників Форекс і їх призначення


Кожна людина, яка працює на біржі Форекс стикався з таким поняттям#184; як радники Форекс. У мережі можна побачити багато інформації про їх достоїнства і недоліки.

По своїй суті радник Форекс – це спеціальна програма для автоматичної роботи на біржі. Для того, щоб нею скористатися, потрібно розібратися в налаштуваннях. Важливо встановити необхідні параметри, які забезпечать адекватну роботу програми-робота.

Радники Форекс використовують особливі індикатори та аналізатори, щоб оптимально працювати. Головне його завдання полягає в тому, щоб провести аналіз ситуації на ринку і зіставити різні фактори і після порівняння радник відкриває угоди. Головне для цієї програми відкрити такі угоди, які принесли б хороших дохід.

Буває кілька видів радників Форекс, це можуть бути трендові радники, мультвалютные, піпсовщікі, комбіновані. Трендові моделі забезпечують торгівлю по тренду. Вони беруть довгі позиції з великим профітом. Піпсовщікі навпаки працюють з великою кількістю різних угод і за рахунок цього отримують невеликий дохід від кожної угоди, що в сумі виходить в хороший прибуток. Мультивалютні моделі готові працювати в різних валютних парах. Один з найбільш ризикованих варіантів – модель, що працює за принципом Мартінгейла. Всім відомо, що даний принцип передбачає збільшення лота після кожної збиткової угоди. Цю схему використовують і в казино, і в ставках на спорт. По своїй суті це пірамідальний варіант, який досить ризикований.

Найбільш вигідними є комбіновані радники, які здатні відразу використовувати декілька варіантів роботи на ринку Форекс. Однак налаштування в ньому досить складні. Є ще окремий вид, які працюють тільки з малими депозитами. Радник має одну важливу перевагу перед людьми – він не маєте емоцій, тобто спонтанна необдумана угода не допускається. Радник завжди стриманий і не приймає поспішних рішень. У нього не з'являється бажання відігратися, як це буває у звичайних трейдерів. Однак на ділі виявляється, що не всі радники досконалі. По суті – це програма робот, розроблена людьми, отже, є варіант помилок.

Скачати радники досить просто, а от змусити його правильно працювати – складно, часто практично нереально. Все залежить від уподобань і можливостей самого трейдера. Багато воліють довіряти своїй інтуїції. Деякі вважають, що налаштування радника не завжди легкі в розумінні.