Торговий радник Форекс Vortex Trader PRO


Проаналізуйте діяльність найбільш заможних людей і ви побачите, що вони працюють виключно на себе і тільки в потрібний для них час. Вони заробляють переміщаючись по всьому світу і не прив'язані до свого робочого місця.

Тим не менш, їх заробітки обчислюються мільйонами. Беріть приклад з сильних світу цього.

Як їм це вдається? Таке питання виникало у кожного. Насправді робити великі гроші не складно і це знання не міститься в таємниці. Секрет багатства простий: за допомогою інвестування в акції, валюту, товари та багато інших інструментів на фінансовому ринку можна нажити величезні статки.

Вже сьогодні ви можете зробити перший крок назустріч своєму фінансовому благополуччю: просто встановіть на власний торговий рахунок Форекс автоматизовану систему і спостерігайте 95.4% прибуткових угод.

Далі ми розповімо докладніше про такій системі — радника Vortex Trader PRO, що працює на самій популярною і доступною серед більшості брокерів торгівельної платформи MetaTrader 4. Ознайомитися і вибрати найбільш підходящого для вас брокера можна у відповідному розділі кращі форекс брокери.

Радник Vortex Trader PRO являє собою автоматизовану систему, яка виконує необхідні операції без участі людини, збільшуючи профіт на торговому рахунку з кожним місяцем. Відзначимо, що даний радник не є скальперів, сіткою або мартінгейлом.

Vortex Trader PRO базується на oneSafe і перевіреної протягом багатьох років торгової основі. Радник оснащений відрегульованої системою управління коштами, націленої на збільшення рахунку, а також захистом вашого капіталу. У торгівлі радником використовуються валютні пари EURUSD і GBPUSD, таймфрейм M15.

Основні функції Vortex Trader PRO:

Автоматичне управління торгівлею
Автоматичний мані менеджмент
Система виключення помилкових сигналів
Система захисту профітуСеред інших не менш важливих функцій радника є відстеження поведінки ціни, визначення волатильності, коливань, а також напрям тренда. У роботі радник використовує найпопулярніші форекс індикатори тренда, серед яких WPR, ковзні середні, ТПП і багато інших.

Безсумнівна перевага Vortex Trader PRO полягає в тому, що він відфільтровує неякісні і фальшиві сигнали, що надає системі великої вінрейт.

Торговий радник Форекс Vortex Trader PRO


Ну і останнє, на що варто звернути увагу: радник не торгує цілодобово. Він включається в торгівлю кілька сотень разів за рік, тому що поспіх — найлютіший ворог на ринку Форекс. Спостерігайте за роботою вашого радника зі спокійною упевненістю в стабільного прибутку і завтрашньому дні.