Торговий радник форекс Miracle скачати безкоштовно


Добрий день, дорогі наші читачі. Сьогодні на нашому сайті йтиметься і буде опублікований торговий радник форекс Miracle вартістю близько 200$, але само собою зрозуміло що продавати його ніхто не збирається і ми викладемо його абсолютно безкоштовно.

Радник відноситься до довгострокових роботам і відкриває угоди кожен день в призначений йому суворе час. Виходячи їх сприятливої ринкової ситуації, радник автоматично здатний розрахувати обсяг позиції. Мінусом радника можна віднести відсутністю Стопп-Лосс. Плюс в тому, що він здатний задіяти від одного до чотирьох усреднений "додатково".

Торговий радник форекс Miracle скачати безкоштовно


Торговий радник форекс Miracle скачати безкоштовно


Алгоритм роботи радника: має властивість зворотності ціни в нічний час. Радник показує відмінні результати з початку 2009 року на валютній парі EURUSD, але в архіві Ви знайдете безліч set-ів для інших валютних пар, наприклад: AUDUSD, EURGBP, GBPUSD, USDCAD, USDCHF і USDJPY. Для того щоб торгувати на декількох валютних парах, необхідно відкрити графіки для кожної валютної пари окремо і на кожен графік встановити радника Miracle. Обов'язкова умова: MagicNumber – всіх задіяних торгових пар повинен бути однаковий (збігатися). Що б мінімізувати ризик, одночасно допускається відкриття угоди тільки одному раднику. Якщо один з радників відкрив операцію, а інший тільки отримав сигнал на відкриття нової угоди, то другий сигнал не спрацює, тобто буде проігноровано і угода не буде відкрита.Характеристики Радника Miracle:

Торговельний Термінал: МТ4
Мінімальний лот: 0.01 (Центовий рахунок)
Мінімальний депозит: Рекомендуємо від 200$ (але краще коли задіяно не більше 20% депозиту)
Кредитне плече: 1:100 до 1:500.
Радник Miracle не потребує оптимізації.
Робочий тайм фрейм: M15.
Валютні пари: EURGBP, USDJPY, GBPUSD, USDCHF, EURUSD.
Для роботи радника форекс Miracle підійдуть будь-брокери з ECN-рахунками.

Більш точні описи параметрів радника і його дрібні налаштування, такі як: обсяг лота, час відкриття ордера, рівень маржі, своп, крок усереднення, трейлінг стоп і багато інших параметрів Ви знайдете в архіві разом з радником. Хочу побажати удачі, і звичайно ж з нетерпінням чекаю Ваших відгуків і думок з цього раднику. Сподіваюся дана тема буде Вам корисною. Ще раз Удачі та Успіхів!