Форекс радник FX Safe Profit (індикаторний)


У вас давно не було стабільної торгівлі на Форекс? Ви постійно зливаєте і не знаєте який радник краще вибрати? Радник FX Safe Profit допоможе вам вирішити всі ваші проблеми.

Це автоматичний робот, він унікальний, здатний приносити постійний прибуток. Перед тим як прийняти рішення про входження в ринок, радник ретельно вивчає його, за допомогою вбудованих індикаторів: CCI, Stochastic, PSAR, RSI і Momentum. В основному всі вирішальні угоди залишаються в прибутку, але бувають випадки, коли торгівля йде проти нас, це пов'язано з впливом торгових новин. В такому випадку, радник FX Safe Profit підключає захисну адаптовану функцію мартінгейла, яка здатна вивести з просадки і залишитися в прибутку.

Радник повністю покладається на свою продуману стратегію, вбудованих індикаторів, і на надійного брокера з підтримкою терміналу MT4. Він прекрасно працює на 4-х та 5-ти знаках. Легко настроюється, для початківця не складе ніяких зусиль для встановлення. Не вимагає установки, навіть на стандартних налаштуваннях за замовчуванням, він показує чудові результати.

Моніторинг торгівлі на реальному рахунку:
Показати / Приховати текст

Все ж автор рекомендує торгувати тільки у перевіреного брокера. Якими властивостями повинен володіти форекс брокер: низький спред, швидке виконання ордерів, кредитне плече (рекомендуємо від 1:400). За статистикою ми можемо спостерігати, що радник торгує не часто, кількість угод відкриваються радником, де від 10 до 15 в тиждень. Радник FX Safe Profit не є скальперів, тому підійде майже для будь-якого брокера.

Перш ніж ви станете торгувати цим радником, поганяйте його попередньо на демо-рахунку, що б оцінити його і зрозуміти, як він працює. Радник новий, тому без проблем працює в терміналі МТ4 від 600 білду.

Мінімальний лот: 0.01 (на $1000);
Валютна пара EURUSD;
Тайм фрейм: M5 (або M15);