Функції в програмі форекс Metatrader 4 відео-урок


Добрий день. Сьогодні ми поговоримо про тих функціях, які доступні в програмі Metatrader 4. Програма Metatrader 4, як ви знаєте, допомагає нам в аналізі валютного ринку форекс, а так само ми будемо добре заробляти на ній, якщо будемо використовувати деякі тактики і деякі можливості цієї програми.

Що у нас є в програмі? Найперше, це ми повинні звернути увагу на наші значки, перший з яких це новий графік.

Новий графік – це ті валютні пари, які відкриваються в торговому терміналі при натисканні на їх кнопкою миші на певну валютну пару, наприклад EUR-USD. Після відкриття пари, ви побачите вікно котирування EUR-USD. Що таке котирування? Котирування – це відношення однієї валюти до іншої, тобто ціна однієї валюти виражена до іншої.

Так само у нас є можливість збільшувати і зменшувати графік. Поряд, трохи лівіше, ви можете бачити види графіків: баровый, лінійний і свічковий графік. До речі, японські свічки занадто поширені в світі і багато на ньому працюють. Коли ми говорили про проміжку часу, ми мали на увазі проміжок часу, який робить свічка чи бар за певний час. Тобто, у нас є окрема графа, де ми можемо бачити свічку, як хвилинну, п'ятихвилинну, пятнадцатиминутную і так далі до місячного графіка. Якщо вибрати денний графік і звузити його, то ви можете бачити рух євро за всю історію його існування.Повертаємося до хвилинному графіку і трохи його збільшуємо, і тепер ми бачимо, що у нас відбувається на даний момент. Для того що б бачити це прямо зараз, ми натискаємо одним клацанням на «зсув графіка» і таким методом ми прибираємо область самого графіка трохи лівіше і тепер ми можемо малювати будь-які потрібні нам лінії і будувати подальші прогнози. Так само ми можемо пересунути це зміщення графіка ще трохи лівіше, що б було більше місця, напевно ви повинні били вже помітити, що в усьому цьому нам допомагає невеликий трикутник, який знаходиться вгорі. Пересуваючи її ліворуч, ми відсуваємо графік як можна далі.

Далі ми поговоримо про авто-прокручування. Що таке авто-прокрутка графіка в терміналі Metatrader? Завдяки авто-прокрутці ми можемо бачити: історію графіка, зміна ціни за весь час певної валютної пари. Але при включеній функції авто-прокрутка, ми не зможемо зайти далеко в історію, тому що вона весь час буде повертати нас до кінця цього графіка, тобто, в той час, в якому ми зараз знаходимося.

Ще на графіку у нас є кнопка «радники». Це такі програмки – радники, які допомагають нам торгувати. Тобто, автоматично відкриває і закриває ордера, виставляє ордера профіту і стопа (прибутку і збитку), вони повністю працюють самі.

Далі, програма MetaEditor. Вона призначена саме для змін радників, скриптів і індикаторів. Далі є в програмі кнопка «новий ордер», за допомогою неї ми можемо закрити або відкрити операцію. Кнопка «тестер стратегій», тобто коли буде працювати наш радник, програма може на необмеженій кількості історій розповісти нам працює правильно радник, або ж все таки з збитками. Наступне дивимося внизу у віконце «Термінал» – це показник нашого балансу, відкритих ордерів на поточний момент або відкладених ордерів.

Далі у нас є навігатор. В навігаторі знаходяться наші рахунки, які будуть торгувати в нашому терміналі. Типи рахунків існують демонстраційний і реальний. Огляд ринку або склянку котирувань, тут ми можемо бачити зміна котирувань в реальному часі всіх валютних пар. Перейшовши на «тиковий графік» наприклад EUR-USD, ми побачимо рух ціни, яка змінюється щомиті. В принципі все описувати далі, я думаю, немає сенсу, все це ви можете подивитись на відео, яке ви бачити трохи вище, або завантажити файл собі на комп'ютер за посиланням, яка розташована нижче. Всім удачі!