Високоприбутковий радник Trend Raptor v1.41 (NEW)


Раді представити Вашій увазі високодохідний і без ризиковий радник форекс Trend Raptor! Трейдери нашої компанії вважають , що цей радник є одним з кращих радників пропонованих сьогодні для автоматизації торгівлі на ринку Форекс.

Приділіть кілька хвилин свого часу ознайомтеся з реальним моніторингом, результатами тестів і прочитайте повністю опис роботи форекс радника Trend Raptor. І ми впевнені, що Ви виберете саме Trend Raptor для своєї активної та високоприбуткової торгівлі на ринку Форекс.

Опис роботи

Стратегія торгівлі форекс радника Trend Raptor є авторською розробкою трейдерів нашої компанії. Trend Raptor є високоприбутковим і без ризиковим радником для автоматизованої торгівлі на ринку Форекс. Однією з особливостей радника форекс Trend Raptor є гнучкий підхід до фіксації прибутку та застосування одного з чотирьох заданих параметрів в залежності від прогнозованої радником ринкової ситуації.

Trend Raptor досить точно визначає точки входу і заздалегідь інформує трейдера про наближення прийняття рішення через інформаційну панель, розташовану на графіку торгового терміналу. Для входу в ринок радник форекс використовує нестандартні індикатори і один фільтр вбудовані в код радника. Кількість прибуткових угод складає більше 90%. Діапазон фіксації прибутку по кожній угоді становить від 20 до 100 пунктів.
Так само в форекс радника застосовується функція "Profit Hour". У тому випадку, якщо через певний час, встановлене в налаштуваннях, котирування не дійшла до встановленого Take Profit, і прогноз не підтвердився, форекс радник закриє позицію в поточному профіті і почне шукати нову точку входу (дана функція не дає закривати позиції знаходяться в збитку).

Для виводу без збиток позицій, що мають негативний профіт, застосовується система аналізує розворот котирувань в бік збиткової позиції і подальше виведення в сумарну прибуток через виставлення відкладених ордерів за сигналами одного з індикатора вбудованого в форекс радник Trend Raptor. Система виводу без збиток не використовує експоненту лота усредняющей позиції або так звану систему «Мартінгейл», що в свою чергу зберігає рівень маржі і доступність еквіті (вільні кошти) рахунки в безпечному обсязі, роблячи торгівлю з форекс радником Trend Raptor без ризиковою.

Для кращої інформативності в форекс радника застосовується візуальне позначення рівня фіксування сумарного прибутку по відкритим позиціям при виведенні без збиток.

На графіку кожної валютної пари форекс радник Trend Raptor інформує трейдера про діючих торгових налаштуваннях, торговельній статистиці і наближенні точки прийняття рішення на відкриття позиції.

Високоприбутковий радник Trend Raptor v1.41 (NEW)

Високоприбутковий радник Trend Raptor v1.41 (NEW)


У комплекті з форекс радником додаються готові торгові налаштування на валютні пари EUR/USD, GBP/USD, USD/CAD з робочими тайм фреймами М15, М30, Н1. Робочі тайм фрейми можуть відрізнятися в залежності від особливості кожної валютної пари. Так само в комплекті є файл торгових налаштувань для проведення оптимізації з передвстановленим діапазоном оптимізуємих параметрів. Трейдери нашої компанії постійно працюють над вдосконаленням торговельних стратегій і налаштувань до них. При створенні нових торгових налаштувань до радника форекс Trend Raptor, ви отримаєте безкоштовну розсилку нових налаштувань на e-mail адреси, зареєстровані при покупці. Так само при випуску таких оновлених версій радника Trend Raptor Ви отримуєте оновлення абсолютно безкоштовно.

Високоприбутковий радник Trend Raptor v1.41 (NEW)


Технічні та торговельні характеристики.

Актуальна версія: v1.41
Остання дата релізу: 12/01/2014
Остання дата релізу торгових налаштувань: 12/01/2014
Рекомендована кредитне плече: 1:100.
Рекомендований мінімальний депозит: 200$ для лот 0,01 з розрахунку на кожну валютну пару.
Прибутковість: 20-30% в місяць або 750-1100% в рік з реінвестуванням отриманого прибутку.

Високоприбутковий радник Trend Raptor v1.41 (NEW)


Сторінка опису Trend v Raptor.1.04 форекс робот 599 $
Купити радник Trend v Raptor.1.04 форекс робот 599 $