Купити Радник Maximus v12 (автооптимизатор)


Радник maximus_v12 призначений для торгівлі на ринках Форекс за допомогою програми MetaTrader 4. З деяких пір працювати в мультивалютному режимі МетаТрейдере стало не тільки зручно, але й вигідно.

Тепер радник Форекс maximus_v12 вміє виконувати автоматичну оптимізацію для будь-якої кількості пар з одного робочого графіка. Пари потрібно перерахувати через кому в спеціальному параметрі радника, і все - в потрібний час maximus_v12 почне поступово запускати оптимізацію.

Останнє оновлення 30 березня 2014 р.

Купити Радник Maximus v12 (автооптимизатор)


Основні принципи роботи радника Форекс maximus_v12 звучать дуже просто.

1 - Торгівля від консолідацій. Радник автоматично визначає консолідації, як достатні скупчення цін вище і нижче поточної ціни. Угода відкривається в 4 варіантах перетину рівнів консолідацій: угоди після пробою зовнішніх рівнів і угоди після розвороту від внутрішніх рівнів консолідацій.

2 - Тейкпрофіт. Для розвороту тейк завжди визначається між двома консолидациями. Для пробою тейк визначається на вибір користувача: за 4хч пікам або за фіксованим значенням.

3 - Компенсація незручних угод. Якщо якась угода тривалий час не дає прибутку, радник автоматично намагається її компенсувати іншими угодами. Інші угоди вибираються радником як з історії, так і з поточних, інших угод. Радник завжди шукає компенсацію для одного інструменту з угод цього інструменту. Операції з історії повинні бути закриті пізніше відкриття поточного незручною угоди.

В цілому, за 2-3 роки існування стратегія максимуса пройшла серйозну еволюцію. Вся "лушпиння" давно зійшла, залишилися прості, зрозумілі і надійні принципи торгівлі від цінових консолідацій. Укупі з автоматичною оптимізацією і роботою з кількома інструментами з одного графіка радник Форекс maximus_v12 повинен стати серйозним помічником кожному трейдеру, як новачкові, так і професіонала.

Сторінка опису maximus_v12 (автооптимизатор) 87 $
Купити Радник maximus_v12 (автооптимизатор) 87 $