Індикатор Momentum (моментум) для Форекса


Цей дуже простий і ефективний індикатор – є відмінним інструментом технічного аналізу на валютному ринку Форекс, який відображає швидкість зміни ринкової ціни.

Детальніше: Індикатор Momentum (моментум) для Форекса

Пайові фонди облігацій - альтернатива депозиту банку


Раніше наші люди весь час зберігали свої гроші на книжках в ощадній касі і на банківських депозитах, але все ж прибуток від такого способу на багато поступався інфляції.

Детальніше: Пайові фонди облігацій - альтернатива депозиту банку

Радник-помічник ShowBe v3.5 безкоштовно


Радник який описується в цій новині, це експерт ShowBE - помічник трейдера, його основне завдання-керувати операціями відкритими в ручну, для певної валютної пари.

Детальніше: Радник-помічник ShowBe v3.5 безкоштовно

Як уникнути невдач при покупці бізнесу


Сучасний ринок готових пропозицій переповнюють оголошення про продаж бізнесу в самих різних сферах. Відібрати з них гідні непідготовленій людині дуже важко.

Детальніше: Як уникнути невдач при покупці бізнесу

У своїй статті я хочу поділитися практичними рекомендаціями, які, сподіваюся, зможуть допомогти трейдерам з різним ступенем професійної підготовки знизити навантаження на нервову систему, упорядкувати щоденні дії і покращити свої результати в торгівлі.

Детальніше: Трейдинг як професія інструкція трейдера для роботи на Форекс

Прибуток від бінарних опціонів


Все більше людей в Росії починають цікавитися таким способом заробітку, як операції на біржі. Але далеко не завжди зрозуміло, з чого слід почати, як потім діяти.

Детальніше: Прибуток від бінарних опціонів

Вибираємо брокера на Форексі


Як же все-таки вибрати хорошого брокера? Спочатку, за визначенням, брокер – це людина або компанія, яка здійснює операції продажу або купівлі за дорученням (наказом) трейдера, інвестора.

Детальніше: Вибираємо брокера на Форексі

Радник форекс MFM5 до 50 в місяць з низьким ризиком


Використання найкращого брокера і VPS, це найважливіший крок у правильному налаштуванні радника MFM5. Радник форекс MFM5 є стабільно прибутковим експертом, і зможе залишатися бути прибутковим протягом деякого часу, якщо ви не кваплячись встановіть правильно систему.

Детальніше: Радник форекс MFM5 до 50 в місяць з низьким ризиком

Форекс індикатор Awesome Oscillator або Perkytrend


Індикатор Awesome Oscillator або по-іншому індикатор Perkytrend є одним з дуже популярних індикаторів-осциляторів форекс, має ковзну середню лінію з періодами 34.

Детальніше: Форекс індикатор Awesome Oscillator або Perkytrend

Як працює ринок форекс


Основною валютою ринку Forex є американський долар. До речі, саме на нього в 40% випадків обмінюються всі інші світові валюти. Світовий валютний ринок поділяється на п'ять сегментів:

Детальніше: Як працює ринок форекс