Мобільний трейдинг на Форекс


Дана стаття присвячена новому напрямку в проведенні торгів, мова піде про трейдинге, який Ви можете проводити прямо зі свого мобільного телефону.

Отже, всім відомо, що трейдери – це звичайні люди, які не можуть постійно перебувати біля комп'ютера.

Час від часу доводиться від нього відходити. З іншого боку, світ валютних ринків непередбачуваний, і хто знає, може бути, Ви тільки-тільки відійшли, а в цей момент на ринку виникла сприятлива ситуація і прийняте в той момент рішення могло б принести Вам хороший дохід.

Вихід є, тепер Ви можете займатися трейдингом прямо з мобільного телефону! Така можливість реалізується з допомогою мобільної версії торгівельного терміналу, яка може бути встановлена на будь-якому кишеньковому комп'ютері або смартфоні. Якщо Ви вже маєте подібний пристрій, то зможете контролювати стан свого торгового рахунку, стежити за своєю торговою майданчиком в будь-який час і в будь-якому місці: в гостях, в пробці, з друзями на відпочинку і т. д.

В останній версії мобільного терміналу Ви можете знайти:
Стан усіх торгових ордерів
Значну частину інструментів аналізу
Всі доступні періоди графіків
Всілякі сигнали торгівлі
Новини світу фінансів в режимі онлайн

Примітною особливістю мобільних терміналів, так і терміналів, встановлених на стаціонарних комп'ютерах, є те, що вони мають повну сумісність. Наприклад, ви відкриваєте рахунок (реальний або демо) на мобільному кишеньковому комп'ютері, а потім Ви можете його контролювати вже з звичайного стаціонарного комп'ютера, або навпаки. Все, що потрібно зробити для початку мобільного трейдингу – це зробити відкриття рахунку та вказати дані в терміналі кишенькового комп'ютера або смартфона. От і все.

Будьте уважні, щоб працювати з мобільного терміналу, необхідно щоб Ваш кишеньковий комп'ютер мав операційну систему не нижче версії MS Windows for Pocket PC2002, або версію не нижче MS Windows Mobile for Smartphones 2003 SE якщо у Вас смартфон.

Нові технології стрімко прориваються в наше з Вами життя. Вже значна частина просунутих трейдерів, яка «випробувала на собі» мобільні технології ведення торгів, переконана, що в недалекому майбутньому мобільний трейдинг займе лідируючі позиції. Здійснювати мобільні операції – це зручно! Спробуйте і Ви! Не пропустіть цю можливість!